System Center Configuration Manager 2012 Beta 2


Další horkou novinkou, uvedenou na Microsoft Management Summitu, je System Center Configuration Manager 2012 ve verzi Beta 2.

Z hlediska funkcionality se jedná o plnohodnotnou (feature complete) verzi. Původně jsem chtěl vypsat seznam novinek ve srovnání se současným SCCM, ale jelikož verze 2012 je kompletně od začátku přepsaná, jedná se v podstatě o zcela nový produkt a srovnání s předchozím systémem na stránkách TechNet má cca 15 stránek.

Pokud tedy máte zájem o další informace, navštivte SCCM 2012 TechNet Documentation Library a pokud vás obsah zaujme, stáhněte a vyzkoušejte.

- Kanty

Comments (5)

 1. gizmax says:

  Bohužel nefunguje s SQL Server 2008 R2 🙁

 2. Jan Marek says:

  Mylite se – nejedna se o plnohodnotnou funkci verzi. Nektere moduly a funkcionality nejsou aktivni.

 3. Mario Kaalus says:

  Pro GiZMaaX

  Funguje mi dokonce s SQL Server 2008 R2 Express, dnes jsem to instaloval na úplně čistý (avšak kompletně opatchovaný systém) včetně již zmíněného SQL R2 a dokonce se mi podařilo odstranit všechny warningy a errory. Takře nevidím důvod, proč by neměl jet na plnohodnotné databázi (dokonce to mám celé nasazené v ESXi).

  Pro Jan Marek:

  Sice jsem neměl moc času se tím prohlížet, ale nenarazil jsem na nic, co by v tom nefungovalo. Zkuste to kdyžtak upřesnit.

 4. Anonymous says:

  Poslední aktualizace: 20.2.2014 V tomto článku naleznete souhrn materiálů z TechNet

Skip to main content