Co IT-Týden dal: chytrá žena, Vogoni


Kanty> v posledním dílu Co IT-Týden dal jsem se vyznal ke své lásce k IT odborníkům. V jednom z obdržených komentářů zazněl dotaz, co takovému vyznání říká moje žena.

Nedalo mi to a manželce jsem se svěřil. Její odpověď byla lakonická, cituji: “nepředpokládám, že z téhle lásky budou nějací potomci, takže si pro mě za mě miluj IT komunitu”. Uklidněn a s čistým svědomím jsem pak prožil zbytek dne. Znejistěl jsem až večer, vidouc ženu u jejího počítače, kterak podrobně studuje TechNet blog (podotýkám že je zdravotní ošetřovatelka a tento typ informací k práci skutečně nepotřebuje) a následně se přihlašuje k odběru RSS kanálu.

Inu jak se říká: Důvěřuj, ale prověřuj. Mám zkrátka chytrou ženu :-).

KFL> Podle zásady, že nic nepotěší víc, než neštěstí druhého, se vám k něčemu přiznáme... Záznamy z minulého týdne, z TechNet/MSDN Online 2011, nebudou. Resp. budou, ale nepůjde o záznamy, ale o nové nahrávky prezentací. Díky potížím s konektivitou dospěl obslužný server k názoru, že probíhající konference nabízí směsici Morseovy abecedy ve fonetickém podání dohromady s úryvky Vogonské poezie, a provedl výkonové úpravy datového toku tak, že upřednostnil zvuk proti obrazu. Výsledek je sice s trochou tolerance a bujaré fantazie použitelný, ale v zájmu kvalitních informací ho radši nezveřejníme. ALE - nezoufejte. Již probíhají opatrná jednání s prezentujícími, aby své části přetočili, někteří už tak dokonce učinili. V každém případě to zabere více času, než jsme očekávali. Za to se upřímně omlouváme. Budeme věřit, že nejdéle do 2 týdnů budeme mít prezentace všechny na hromádce a budeme je moci vypublikovat. Sice pozdě, ale zato v mnohem lepší kvalitě. A třeba už to bude na MSTV.cz. Děkujeme za shovívavost :).

Hezký víkend přejí,
- Kanty & KFL

Comments (1)

  1. Petr Jakl says:

    Asi je na case upgradovat live events system co pouzivate na neco pouzitelnejsiho…

Skip to main content