Finální verze Internet Exploreru 9 ke stažení


A je to tu! Od dnešního rána je dostupná ke stažení finální verze prohlížeče Internet Explorer 9 (IE9). Tato verze je určena pro všechny uživatele systému Windows Vista a Windows 7. O zásadních změnách oproti předchozí verzi jsme již informovali v příspěvku o IE9 RC, ale neuškodí zopakovat to nejdůležitější:

  • Hardwarově akcelerovanou grafiku, díky které budou dnešní a budoucí stránky využívat možnosti vašeho počítače a tím poskytovat rychlejší a plynulejší odezvu. 
  • Připnuté weby v systému Windows 7, díky kterým můžete přistoupit na své oblíbené webové stránky jediným kliknutím na hlavní panel. Dále pak můžete na dvě kliknutí myši získat přístup k nejčastějším úkolům nebo části vámi oblíbeného webu. 
  • Oddělení konkrétní stránky prohlížeče a její zarovnání v systému Windows 7 tak, abyste mohli porovnávat 2 stránky vedle sebe.
  • Nové bezpečnostní funkce, které vás ochrání před útoky sociálního inženýrství a upozorní na nebezpečné programy při jejich stahování.

Ukázky nejzajímavějších aplikací a webů najdete na stránce www.beautyoftheweb.com, kde můžete také stáhnout finální verzi prohlížeče Internet Explorer 9. Tak do toho :).

- Kanty

Comments (2)

  1. XMenWolverine says:

    To je sice hezky, ze tu mame novou verzi, ale na co mi je, kdyz v korporatnim prostredi je k nepouziti … Napriklad docela vyuzivany LiveMeeting s touto verzi NELZE spustit. Zkousel jsem to jak s verzi beta, tak s RTM. Jediny, ceho se dockam je dotaz, zda-li chci stahnout soubor JOIN – nemuzu dat OPEN a nemuzu jej ani ulozit, protoze i kdyz vyberu spravne uloziste, IE me vtipne odpovi, ze soubor nemuze stahnout… TESTUJE U VAS VUBEC NEKDO SOFTWARE ALESPON co se kooperace s ostatnimi MICROSOFT aplikacemi pred vypustenim do sveta, nebo tuto ulohu TESTERu prenechavate skryte na uzivatelske komunite?????

  2. KFL-MS says:

    XMen> Zvláštní, včerejší Live Meeting akce probíhala v pořádku a všichni prezentující měli IE9, tak nevím – nemáte jen zakázaný plugin?

Skip to main content