Microsoft virtualizace pro VMWare profesionály


V nabídce Microsoft online školení se objevil velmi zajímavý trénink zaměřený na IT profesionály, provozující virtualizační řešení na platformě Hyper-V či VMWare . Jedná se o třídenní trénink v období 29-31.3.2011 (vzhledem k časovému posunu pro nás jednotlivé kurzy začínají v sedm hodin večer), kde se mimo jiné dozvíte více o:

 • všech aspektech nasazení Hyper-V
 • Reálném nasazení System Center Virtual Machine Manageru 2012 včetně dema
 • Nových technologiích pro automatizaci virtualizačního prostředí za pomocí Opalis a PowerShellu 
 • architektuře privátního cloud řešení a SCVMM Self-Service portálu 2.0
 • architektuře Virtual Desktop Infrastructure (VDI), v-Alliance a virtuálním aplikačním prostředí
 • porovnání s VMWare řešením

Pokud vás zajímají virtualizační technologie a rádi byste se dozvěděli více, je tento kurz dobrou investicí. Registrovat se můžete zdarma na těchto stránkách.

- Kanty

Comments (6)
 1. Pavel Novotný says:

  Články tohoto typu jsou akorát trapné a ještě více zesměšňují přeposílače emailů z českého Microsoftu. Chybělo tam už jediné, informace o „nejlepším“ cloudu světa.

  Možná by to už měl někdo vedení MS říct, že přes zcela primitivní marketing cesta nevede, takto se prodávají housky, ale nikoliv IT služby profesionálům.

 2. KFL-MS says:

  Pavel> Nerozumím komentáři – co je špatného na tipu na školení?

 3. dotazovatel2 says:

  předřečník Pavel měl asi na mysli to, že články typu "Je nový produkt" , "Je nové školení", "Je nová beta verze", nejsou asi to, co by mělo na stránkách blogu pro IT profesionály být. je to docela fádní a je z toho vidět povinnost každý den napsat cokoliv na blog. CITD je už jenom pověstnou třešničkou na dortu. pro inspiraci: IPV6, co to je, jak funguje apod., základy programování pro sharepoint, powershell 2.0 – nápady pro každodenní administraci apod., další náměty by se určitě daly posbírat nějakou podobnou anketou….

 4. KFL-MS says:

  dotazovatel2> Chápu a rozumím. Cílem blogu je primárně informovat o novinkách, akcích, školeních, věcech ke stažení a samozřejmě také publikovat technické články (i když přednostně vycházejí v TechNet Flash zpravodaji). Ať už je pro nás píší externí autoři či přispěvovatelé, nebo přímo my.

  Denně MS chrlí spoustu informací, tak se je snažíme nějak "česat" a vydávat to, co považujeme za zajímavé. Očividně špatně :), takže díky za tipy!

  K.

  P.S. – Ankety jsme dělali několikrát, bohužel bez většího výsledku :).

 5. dotazovatel2 says:

  to:KFL-MS

  možná zkombinovat obsah flashe a blogu, občas by do blogu mohl přispět někdo jiný z pobočky, když chystá něco zajímavého 🙂

  bude to živější 🙂

 6. Anonymous says:

  Poslední aktualizace: 20.2.2014 V tomto článku naleznete souhrn materiálů z TechNet

Comments are closed.

Skip to main content