Co IT-týden dal: callcentrum a zpětná vazba


Kanty> Tento týden jsme se s Karlem rozhodli, že budeme akční a zkusíme něco nového, neotřelého. Rozhodli jsme se udělat telefonický průzkum mezi IT odborníky na téma spokojenosti s českými TechNet stránkami. Po zhruba hodině složitého filtrování v databázi jsme vybrali třicet IT odborníků a začali obvolávat. Při té příležitosti jsem zjistil, že nemám aktivovanou Enterprise Voice funkcionalitu ve svém Lync klientovi, a strávil jsem dva dny s mobilem přilepeným k hlavě. Později jsem se ptal našeho odborníka na Windows Phone, jaký je doporučený způsob čištění displeje mobilního telefonu (v návodu je psáno, že vodou ne, a doporučovány jsou speciální prostředky). Kolega odpověděl stručně a jasně: “Já to čistím o tričko”.

Ale zpět k průzkumu: téměř všem zvoleným IT specialistům se podařilo dovolat a všichni byli ochotní se s námi na téma TechNet stránek pobavit, za což bych jim chtěl poděkovat. Bylo to pro nás poučné a dozvěděli jsme se zajímavé věci.

Největší zpětná vazba, kterou jsme dostali, spočívala v tom, že pár lidí o stránkách českého TechNetu nevědělo. To znamená, že ve větším měřítku výraz "pár" může znamenat i "tisíce". Proto už vymýšlíme plán, jak tuto skutečnost napravit, a v té souvislosti bych rád apeloval i na vás:

Přátelé, kolegové IT odborníci, zkuste ve svém okolí najít alespoň jednoho IT člověka, a poučte ho o českém TechNetu, blogu, TechNet fórech, TechNet Flashi a o TechNet/MSDN Online konferenci. Informací není nikdy dost a podle toho, co jsme se dozvěděli, je určitě i ve vašem okolí hodně IT specialistů, kteří by si rádi české TechNet stránky pročetli, jen o nich neví. Předem díky vám všem, máte to u mě :).

KFL> Tomáš to řekl všechno, ale já to ještě jednou shrnu:

Jinak i já poděkuji všem, kteří nám věnovali svůj čas a dali nám informace z reálného života. Pomůže nám to posunout český TechNet zase o kus dál. Díky!

Hezký víkend,
Kanty a KFL

Comments (0)

Skip to main content