Nepropásněte naši jarní konferenci!


Jak už bývá na jaře zvykem, připravili jsme pro vás konferenci. Drobný rozdíl tu ale je. Nebude to klasická TechNet akce v Hiltonu (či jinde), ale online konference se vším všudy. Nebudete se tedy muset nikam trmácet, ale vše si užijete z pohodlí své židle, křesla či pohovky :).

Zveme vás tedy na akci TechNet/MSDN Online 2011!

15. března se můžete dozvědět řadu zajímavých technických informací o cloud computingu, službách Office 365, SBS 2011 nebo Hyper-V cloudu, ale zároveň nám také online prostor dává k dispozici čas na lehce vývojářská/IT témata (Windows Azure, WebMatrix atd.). Tedy témata, která jsou zajímavá pro obě publika, jak vývojáře, tak IT odborníky. Tím vycházíme vstříc těm z vás, kteří v komentářích z minulých akcí preferovali mixovaný obsah, popř. alespoň trochu vývojařiny.

Mezi prezentujícími nebudou chybět pánové Martin Pavlis, Miroslav Knotek, Pavel Řepa, Ondřej Výšek a samozřejmě i naše MS krev 🙂 - Tomáš Kantůrek.

Více informací a především registraci najdete na webu technetkonference.cz. Přijďte se podívat na nejdůležitější novinky pro první polovinu roku 2011. Těšíme se na vás!

Registrujte se zde!

- KFL

Comments (3)

 1. René Zámečník says:

  Dobrý den,

  chtěl jsem se zeptat, jestli bude možné si přednášky z konference prohlédnout později a co proto udělat?

  Bohužel daný den nebudu mít možnost se připojit k Internetu.

  Děkuji mockrát 🙂

 2. KFL-MS says:

  Dobrý den,

  ano – akce se bude zaznamenávat a posléze bude video ke zhlédnutí. Stejně tak budou i prezentace ke stažení.

  KFL

 3. René Zámečník says:

  Díky. Já jen jestli není potřeba se aspoň zaregistrovat na akci, abych pak měl přístup k videím a prezentacím 🙂

Skip to main content