SBS 2011 Essentials a WHS 2011 RC k dispozici ke stažení


Microsoft udělal další krok k finálním verzím serverových produktů, určených pro malé firmy a domácnosti. Konkrétně se jedná o Release Candidate verze Small Business Serveru 2011 Essentials a Windows Home Serveru 2011.

Small Business Server asi není třeba představovat, nicméně verze Essentials se řídí poněkud jiným konceptem. Je určena pro živnostníky a malé firmy do 25 uživatelů a kromě základních infrastrukturních služeb bude umožňovat propojení s online službami (např. hostovaný mail, CRM apod.). RC verze je k dispozici na adrese https://connect.microsoft.com/sbs. Pro více informací buďto navštivte hlavní SBS stránku http://www.microsoft.com/sbs (v angličtině) nebo (doporučená varianta:) se zaregistrujte k odběru TechNet Flash zpravodaje a vyčkejte nejbližšího čísla, které o novém SBS serveru přinese podrobnější informace.

Windows Home Server je produkt určený čistě pro domácnosti, kterým umožní snadnou správu digitálního obsahu, jednoduché zálohování domácích počítačů a možnost přístupu k vlastnímu obsahu přes internet. RC verze a podrobnější informace jsou k dispozici na https://connect.microsoft.com/windowshomeserver. Novému Windows Home Serveru se rovněž budeme věnovat na našem blogu, jakmile se přiblíží RTM čas:)

- Kanty

Comments (0)

Skip to main content