Co IT-týden dal: nováček na palubě


KFL > Dnes tu nebudu moc zdržovat a raději dám prostor novému kolegovi. Z tohoto týdne bych vybral jen usilovnou přípravu akce TechNet/MSDN Online 2011, která se bude konat 15. 3. a o které se již brzy dočtete na www.technetkonference.cz. Myslím, že se máte na co těšit! A nezapomeňte - příští týden vyjde nový TechNet Flash zpravodaj. Jestli ho neodebíráte, můžete to snadno a rychle změnit.

Tomáš > Zdravím všechny příznivce TechNet blogu, svůj první příspěvek bych rád pojal ve formě stručného představení, abyste věděli, kde je ten příšerný psavec na druhé straně. Mé jméno je Tomáš Kantůrek, obvykle zvaný Kanty, a zájem o informační technologie mám už od šesté třídy základní školy, kdy jsem prodal akordeon a za utržené peníze koupil Atari XL (rodiče mi tento krok odpustili až po deseti letech). Následovalo PC, které mě provázelo střední a vysokou školou, poté přišlo období počítačového temna v podobě základní vojenské služby. Po vojně jsem se začal v IT zdokonalovat, nejprve coby administrátor sítě, poté jako systémový architekt a následně jako OEM Systems Engineer v Microsoftu (někteří z vás si možná pamatují mé nudné přednášky o OPK na několika Microsoft eventech). Po několika letech jsem z Microsoftu odešel a věnoval se propagaci Windows Phone. Na Microsoft se však nedá zapomenout a proto jsem zpět, svěží a v plné síle.

Vím, že laťka nastavená KFL je hodně vysoko a nebude snadné se k ní příblížit, ale budu se snažit ze všech sil, abych pro vás byl co nejpohotovějším zdrojem aktuálních a potřebných informací, včetně pátečních vsuvek na lehčí notu (k čemuž mi určitě dopomohou mé dvě dcery ve věku pět a dva roky; díky nim je o humorné historky postaráno).

Hezký (prý nepříliš chladný) víkend všem,
KFL a Kanty (ty přezdívky jsou mor, že? :))

Comments (0)

Skip to main content