Co IT-týden dal: je čas se rozloučit


Je to tak. Po relativně krátké době je tu další post, který v sobě nese prvky lítosti, ale zároveň i radostných výhledů do budoucna. A který je svým způsobem poslední. Byly to časy zajímavé, pestré a byť nechyběly dny plné stresu, vždycky převládal pozitvní pocit z práce. A tenhle celý kolotoč pro mě nyní končí. Je čas věnovat se některým věcem pořádně a na některé zapomenout. Ptáte se proč? Tento CITD příspěvek je totiž tím posledním, který píšu sám. V úterý nastoupí nový kolega na pozici evangelisty a příští pátek už bude tradiční oddechová série ve znamení dvou lidí, a tudíž půjde o zajímavější čtení :). A proč to rozloučení? Inu, od léta jsem sice oficiálně zastával práci po Radimovi, ale po dobu hledání náhrady jsem se zčásti snažil stále fungovat tak, aby nevyschly informační zdroje zde na blogu a také v TechNet Flash zpravodaji (plus pár dalších věcí, které k tomu patří). Z větší části teď tuhle práci předám novému kolegovi a je tedy čas dát evangelistovi v mém podání definitivní sbohem. Bylo to fajn :).

And now for something completely different... (zdalipak víte, z čeho tato citace pochází?)

Tento týden byl ve znamení především rozesílky plakátů s architekturou virtualizačních komponent v Hyper-V V2. Musím říct, že to byla svým způsobem odpočinková práce, ačkoli jsem se ze začátku rozčiloval, než jsem našel ideální poměr úsilí a výsledku při práci s tubusy a obálkami :). Škoda, že jsem si neudělal fotku mého “distribučního centra”, za které by se nemusela stydět malá venkovská pošta. Všude plakáty, obří obálky, tubusy, do toho štítky s adresami, razítka a tak dále. Nemusím zmiňovat, že když jsem se připlížil s hromadou materiálu na naši recepci, abych je předal k odeslání, dívaly se na mě slečny za pultem dost zvláštně :)).

A dál? Únor bude ve znamení dnů otevřených dveří u nás v Microsoftu. Oblíbená kratochvíle pro těch 200+ z vás, kteří jste nás v minulosti navštívili, bude znovu obnovena i pro nové zájemce. Máme naplánovaných 5 termínů a brzy se o nich dočtete právě tady. Další kolečko návštěv je plánováno na květen, čili pokud se nestihnete zaregistrovat na aktuální kolečko, nezoufejte, příležitosti stále budou.

Pro dnešek stačí, více příští týden. Těšte se :).

Hezký víkend,
- KFL

Comments (4)

 1. Kazzan says:

  Tedy už jsem se při čtení nadpisu vyděsil, že CITD končí. Uf, to se mi ulevilo.

 2. e-Jirka says:

  Karle, nepíšeš náhodou titulky pro blesk? 🙂

 3. Zdenek Dubnicky says:

  Monty Python 🙂

 4. helenalest says:

  Bude se mi stýskat. Nový kolega bude mít těžký úkol, převzít a navázat na Tebe. Držím mu palce a Tobě hodně štěstí a sil do nových úkolů.

Skip to main content