Co IT-týden dal: Nový rok, rýba a akce


Můj návrat z (jak mi bylo kamarádskými kolegy naznačeno “příliš dlouhé”) dovolené byl ve znamení smrtící choroby na 7 písmen, která plošně postihuje mužské plémě. Začal jsem tedy pracovní nový rok velmi stylově - po pondělku v práci jsem ulehl a dva dny se snažil vypořádat s rýmičkou. Dnes už je to lepší a proto může vzniknout i tento článek :).

Oslím můstkem se tedy dostávám k událostem tohoto týdne. Jsou tři. Tou první bylo vydání TechNet Flash zpravodaje, který byl rozeslán ve čtvrtek. I toto číslo obsahovalo celou řadu zajímavých článků, takže pokud Flash stále neodebíráte a tím pádem se ochuzujete o kvalitní obsah, můžete to změnit. Registrace je zdarma.

Zmínit můžeme i to, že jsme oficiálně uvedli platformu pro snadný vývoj webových stránek - WebMatrix. Pokud za vámi někdo přijde, že chce vyrobit rychle web a dát to někam na internet, máte šanci.

No a nakonec musím zmínit naše každoroční kolečko zvané MYR, kterým prochází celá pobočka a všechny jednotky. Všichni leží ve výkazech, tabulkách a ať se zeptáte na cokoliv a kohokoliv, standardní odpovědí je právě MYR :). Příští týden už bude ale po všem a provoz se vrátí do standardních kolejí, takže bude více času a klidu na provozní záležitosti.

A abych nezapomněl - máme už nového evangelistu. Začne v únoru, tak se máte na co těšit :). No a teď jsem si ještě vzpomněl, že na březen pro vás chystáme akci ve stylu TechNet Online. Jen větší a rozsáhlejší. Více informací se bude objevovat postupně, tak zůstaňte na příjmu.

Hezký víkend,
KFL

Comments (0)

Skip to main content