Zveme vás na Českou část konference PDC10


Již od roku 1991 je Microsoft Professional Developers Conference (PDC) místem, kde společnost Microsoft představuje svoje největší novinky týkající se světa platforem. Přední světový vývojáři a architekti se zde shromáždí, aby se dozvěděli o novinkách ve světě vývojářských technologií společnosti Microsoft. Ani tento rok nebude výjimkou.

Uvědomujeme si, že většina z vás nemá možnost se účastnit konference PDC10 v USA osobně. Přesto ale věříme, byste rádi věděli, jaké informace a novinky tam zazní. Připravili jsme proto pro vás výběr těch nejzajímavějších témat v podobě online konference, která vám tak zprostředkuje informační zážitek z celé akce. Letošní náplní bude příští generace služeb Cloud computingu, oblasti klient & zařízení a chybět nebudou ani framework & nástroje.

Detaily celé konference, její program, přednášející, stejně tak jako návod pro přihlášení, najdete na níže uvedeném odkazu.

Odkaz: akce se konala 9. 12. 2010, záznamy a prezentace najdete zde.

- KFL

Comments (2)

  1. Dawid says:

    Hmmmm: Hledaná akce neexistuje. Pokud hledáte podle čísla akci, které jste získali v pozvání, je možné, že tato akce již neumožňuje registraci.

  2. KFL says:

    Dawid> To je tím, že se konala minulý týden. Záznamy z ní najdete společně s prezentacemi na http://www.mstv.cz :).

Skip to main content