Co IT-týden dal: testujeme soutěž & Tomaash´s Goodbye to CITD


KFL > Tento týden se kromě standardní rutiny de facto nic neodehrálo. Za zmínku snad jen stojí můj pokus v týmu, kdy jsem vymýšlel úkoly do vánoční soutěže a rozhodl se jeden z nich otestovat mezi kolegy. Kvůli obtížnosti, resp. řešitelnosti. Celá záležitost se mi zdála hrozně jednoduchá, ale jak se ukázalo, můj dojem byl zkreslen tím, že jsem to vymýšlel :). Inu, posuďte sami:

Zkuste autonomně dedukovat a někdy iterovat: Jakožto definice elementárních testovacích epsilonů není avízované blokování ladných opisů gestikulace. A býval internet nadějí Googlu unyle jdoucí tmou éteru, však automatické názvosloví osamělé celky eliminuje.

Záhy se ukázalo, že drtivá většina lidí úkol řeší až zbytečně složitě, což vyústilo v několik velmi zajímavých teorií a nápadů. No, až to rozluštíte, tak mi nic nepište, nechvalte, nenadávejte - mějte radost, že jste přišli na to, co spoustě lidí vůbec nedošlo ;). A když to rozluštíte, může vám být útěchou, že se něco podobného může objevit i v samotné soutěži :).

Jo a abych nezapomněl - zadání soutěže najdete na adrese http://blogs.technet.com/b/technetczsk/p/vanocni-soutez-technet-blogu-2010.aspx.

Tomáš > Prý něco napíše později, tak uvidíme..

....a drží slovo. Je 21:24, já sedím doma u stolu, datluju do notebooku slíbený příspěvek a vedle sebe mám skleničku se Svatomartinským "Rozé". Ideální kombinace pro seriozní zprávu, jež se Vám teď chystám sdělit. Toto je mé poslední CITD, neboť poslední listopadový den je zároveň mým posledním dnem v Microsoftu. Po 8 a půl letech nastal čas na změnu a říkejte si co chcete, potká to jednou každého z nás. Nedivil bych se, kdyby vás napadlo, že po Helče, Radimovi a Tomášovi se syndrom "hubícíhoITProTeamu" pustí i do KFL - tak to rozhodně není. Možná dobrý důvod pro to, aby už konečně někdo z vás chytil hozenou rukavici a přihlásil se na pozici IT Pro Evangelisty (vždyť o tom píše i Martin Pavlis). A té vážnosti už je dost, nemyslíte? :-)))).

No a co se stalo? Stal jsem se velkým fandou metody přípravy kávy zvané French Press. Pořídil jsem si potřebný aparát, svojí mámu jsem přesvědčil, aby mi dovezla z chaty starý mlýnek, a také jsem si opatřil jednodruhovou zrnkovou kávu z Etiopie. Káva k IT podle mého patří, takže "Ajťáci" - zauvažujte nad alternativními metodami přípravy kávy! 

Hádanku KFL nechápu, od Té doby, co propadl šifrám, s ním není rozumná řeč. Ani Honza Šteberl hádanku neuhodl (takhle vzniká bulvár...vůbec netuším, jestli se Honza snažil něco vyluštit, či nikoli). Protože kdyby uhodl, rozhodně by o tom napsal do CITD. 

Přátelé, zůstaňte věrni jak blogu, tak hlavně pátečnímu bulvárku, protože kdyby nebylo vašich reakcí a neustálého "poňoukání", ať zase něco napíšeme, nelámali bychom si každý pátek hlavu tím, co napsat. Díky! 

(Ježiš, to je ale suchý post. A to je můj poslední. Sakra !!!!! :-))))))))))))) ).

Krásný víkend (třeba i zasněžený),
KFL a Tomáš (jo a neříkejte Honzovi Šteberlovi, že jsem zase o něm psal, dostal bych do dršťky :-))))) ).

Comments (3)

  1. Raptor says:

    Jednoduché a pěkné, jen tak dále 😉

  2. Kazzan says:

    Tome, hodně štěstí a úspěchů v další práci, bude se nám stýskat po tvém humoru 😉

    Tak snad je na čase IT Pro Team přejmenovat na IT Pro KFL 🙂

  3. KFL: hádanka lehká. Tome: drž se tam.

Skip to main content