Znáte Microsoft FixIt?


Služba automatického řešení nejčastějších problémů FixIt je v provozu už nějaký čas, ale nově je dostupná aktualizovaná verze. Použít ji může kdokoli, kdo má přístup na internet a tuto stránku. Automatizovaný proces používá spojení mezi počítačem a portálem, přičemž přes 450 dostupných MSI balíčků detekuje nejrůznější problémy či technické komplikace, od vlastností grafiky až po tiskárny, zvukové karty, a to jak na klientských operačních systémech, tak i na serverových. A to včetně Exchange, SQL či Sharepointu.

fixit

Za dobu svého provozu (přes 2 roky) využilo FixIt přes 150 milionů uživatelů, přičemž úspěšnost řešení dosáhla 90 procent. Kromě výše uvedených balíčků obsahuje portál také předdefinované sady řešení pro náročnější diagnostiku a konfigurace (tisk, zvuk, grafika), které užmoňují identifikovat a odstranit přes 110 nejčastějších potíží.

FixIt je dostupný  v českém jazyce a vřele doporučujeme ho vyzkoušet v případě, že řešíte nějaký problém. Pokud vám ho portál neopraví, určitě nezapomeňte navštívit naše TechNet diskuzní fóra, kde vám rádi poradí specialisté z komunity.

- KFL

Skip to main content