Přijďte se podívat na Microsoft Fest 2010


Rádi bychom vás pozvali na již pátý ročník konference Microsoft Fest 2010. Je pro vás připraveno celkem 22 přednášek týkající se vývoje aplikací na platformě Microsoft .NET a administrace systémů Windows, a to v podání předních českých odborníků z řad Microsoft Most Valuable Professionals a Microsoft Student Partners. Nabídka témat je široká a na své si přijdou vývojáři i IT profesionálové.

Akce se uskuteční ve dnech 27. a 28. listopadu 2010 v budově Matematicko-fyzikální fakulty Univerzity Karlovy v Praze na Malostranském náměstí.

Program konference a další informace najdete na webu http://www.ms-fest.cz. Vstup na akci je zdarma, stačí se jen zaregistrovat.

Zveme vás též na afterparty, která se koná v sobotu 27. listopadu večer v některé z pražských restaurací. Budete mít příležitost popovídat si s ostatními účastníky a s některými přednášejícími. Místo bude ještě upřesněno na webu konference.

Za organizační tým,
- Tomáš Herceg

Comments (3)

  1. dawin says:

    bude z tohto podujatia video zaznam ?

  2. KFL says:

    Pokud mě paměť neklame, obvykle bývá, čili budu předpokládat, že stejně tomu bude i letos.

  3. Registracia says:

    Som sa minule bavil s kamarátom, koľko mám asi registrácií na internete. A verte že som ich nedokázal ani spočítať.  Dneska pribudla do Altairisu.

Skip to main content