Podzimní vlna průzkumu spokojenosti je za námi


V pátek skončila podzimní vlna průzkumu spokojenosti. Máme celkem 559 vyplněných dotazníků a všem, kteří si našli pár minut času na kompletaci průzkumu velmi děkujeme. Respondenti, kteří formuláře vyplnili neanonymně obdrží malou pozornost :).

První výsledky budou známy zhruba v půlce listopadu, detailní potom do 2 týdnů. Začátkem prosince vám tedy přineseme informace o tom, jak všechno dopadlo a čím se budeme zabývat v průběhu dalších měsíců tak, abychom pružně zareagovali na jednotlivé připomínky.

Opakujeme se každý rok - zpětná vazba je pro nás důležitá. Nakolik se zdá Microsoft velkou a nepřístupnou společností, stále tu pracují normální lidé :), kteří mají zájem na tom, aby zákazníci a partneři byli spokojení. Jsou věci, s kterými samozřejmě na lokální úrovni nepohneme (typicky ceny či licencování), ale můžeme udělat alespoň maximum pro to, abyste se třeba právě o licenční politice dozvěděli co nejvíce a snad srozumitelně.

A když jsme u toho… Na předvánoční období plánujeme online licenční poradnu se specialisty, kteří vám poradí snad na jakýkoli myslitelný licenční dotaz. Detaily a termíny budou vypsány zde na blogu.

- KFL

Comments (0)

Skip to main content