Co IT-týden dal: tak si to shrňme


KFL > Marně jsem pátral  v paměti i kalendáři, abych našel nějakou zajímavost, kterou bych mohl využít jako nosné téma mého odstavce. Nenašel jsem. I shrňme si tedy pracovní události tohoto týdne.

  • Stále je otevřena registrace na TechEd Europe 2010, kde zbývá posledních pár desítek míst. Vstupné je oproti předchozím roku sníženo, takže pokud máte byť jen malou šanci se zúčastnit, zaregistrujte se.
  • Včera jsme spustili portál se souhrnými informacemi ke cloud computingu, ostatně jsme o tom i psali. Také jsme inzerovali odběr TechNet Flash zpravodaje, ale napadá mě, že to bylo nošení dříví do lesa, neb všichni čtenáři blogu ho jistě odebírají ;).
  • Kromě toho chystám víkendovou akci pro organizátory Windows User Group. Pokud tuto organizaci neznáte, podívejte se na jejich web - můžete se stát jak pouhým divákem, tak můžete i přispět svou troškou do mlýna.
  • Ti z vás, kteří získali velký plakát s Hyper-V komponentami v R2 serveru, se ho snad příští týden už dočkají. Tubusy, bez nichž je nepošleme, by měly dorazit dnes nebo v pondělí.

No a nakonec vám můžu prozradit, že v případě kladné konstalace hvězd můžete v prosinci očekávat nový zimní skin pro blog. Díky novému systému s vylepšeným systémem stylů a konstrukce šablony by mohl být výrazně lepší než ty předchozí :).

Tomáš > Já se dnes nacházím ještě navíc oproti KFL ve stavu myšlenkového pusta. Nutno podotknout, že jsem své situaci včera večer velice vydatně pomohl hledáním pravdy ve skvašené hroznové šťávě ze Španělska a Itálie. Shrnu-li já svůj týden tak:

  • Od pondělí do pátku pracuji na nominacích a renominacích v rámci MVP programu. Tento cyklus je typický asi největším množstvím kandidátů za celý nominační rok.
  • Začíná se chystat MVP Summit, což je konference pro členy MVP programu z celého světa, kde se mají možnost setkat osobně s lidmi z produktových skupin a patřičně jim také sdělit názory na produkty.
  • Žijeme v Microsoftu launchem Windows Phone 7 a já tak měl možnost si "osahat" nový systém na novém zařízení. Můj osobní dojem je velmi pozitivní. Však o nových WP7 ještě hodně uslyšíte 🙂
  • Jedna letecká společnost, jejíž majitel vlastní mimo jiné také hudební vydavatelství, má jako podprojekt zajímavou alternativu k létání, a to možnost letu po orbitu. Cena je nějakých 200.000 USD (+ záloha 20.000 USD), tak pomalu začínám všechny kolem sebe přesvědčovat, aby mi začali šetřit na dárek k mým stým narozeninám (prý se podle jakéhosi rádoby odborného článku máme dožívat časem i 120 let, tak si chci zpestřit předdůchodový věk něčím zajímavým).

No a nakonec vám MOHU prozradit, že v případě kladné konstalace hvězd můžete v prosinci očekávat kromě skinu zase nějakou vánoční lumpárnu z naší strany. Tedy pokud si to ještě do vánoc nerozmyslíme :-).

Pěkný víkend přejí 
Karel František Lahovský (aka KFL) a Tomáš (aka Tomáš) a stále nicnedodávající Honza Šteberl (aka stále nicnedodávající Honza Šteberl)

Comments (0)

Skip to main content