Pět důvodů proč odebírat TechNet Flash zpravodaj


Při diskuzích s vámi na nejrůznějších akcích či setkání Windows User Group nás vždy překvapí, kolik lidí nezná a tudíž neodebírá TechNet Flash zpravodaj. Pojďme si tedy připomenout základních pět důvodů, proč byste tento elektronický měsíčník měli mít mezi odebíranými materiály.

  1. TechNet Flash zpravodaj je zdarma. K jeho odběru stačí pouze registrace na stránce www.technetflash.cz.
  2. TechNet Flash zpravodaj obsahuje kvalitní technické články od předních českých i slovenských specialistů.
  3. Na rozdíl od jiných evropských zemí vytváříme vlastní obsah, nepřebíráme a nepřekládáme texty z anglické verze.
  4. Kromě velkých článků, které mimo Flash obvykle nenajdete, ve zpravodaji naleznete také zajímavosti z oblasti bezpečnosti, tipy na vybraná školení, odkazy pro software ke stažení a také populární komiks “Hej, mistře Skriptíku”.
  5. Budete v obraze! Ve zpravodaji jsou vždy přednostně publikovány upoutávky na akce, konference anebo zajímavé materiály či semináře, kterých se můžete účastnit, popř. které si můžete stáhnout.

flash

Pravděpodobně bychom mohli identifikovat ještě dalších pár důvodů, ale podívejme se na celou věc takto. Zpravodaj odebírá každý měsíc přes 13 tisíc čtenářů. Nebyla by škoda mezi nimi chybět?

Odběr TechNet Flash zpravodaje můžete zahájit na této stránce.

- KFL

 

P.S. - Malý bonus - k dispozici jsou i obsáhlé archivy jednotlivých vydání až do roku 2006 (2006 - 2009 (nutné přihlášení), 2009 - aktuální).

Comments (0)

Skip to main content