Co IT-týden dal: plakáty, unikát je nuda


KFL > Tento a vlastně i ten minulý týden, o němž jsme jaksi nikdo nenapsali ani čárku, se událo celkem hodně věcí. Bohužel žádná z nich není natolik zajímavá, aby stála za zmínku v tomto článku. To jsem vás dostal, co? 🙂

Ale vážně - na našem Facebooku jsme v pondělí rozjeli menší rozdávací akci na velké plakáty Windows Server 2008 R2 Hyper-V Component Architecture (formát snad A1 či A0 - v tom se nevyznám). Pokud byste jeden také chtěli, mrkněte se tam, stále jich tu pár máme.

Pokud vám to uniklo, na webu Microsoft Days už jsou k dispozici jednotlivé prezentace ke stažení. Najdete tam materiály ke všem přednáškám, takže můžete vykrýt svou informacní potřebu, ať už jde o služby cloudu (BPOS, Azure), systémové nástroje, migrace, nasazení či vývojařinu. Je to jen na vás.

Minulý týden, abych se o něm alespoň letmo zmínil, vypukla další vlna průzkumu spokojenosti. Psali jsme o něm v TechNet Flash zpravodaji a zmíníme ho i zde. Pokud obdržíte e-mail z adresy feedback(at)e-mail.microsoft.com s pozvánkou, budeme moc rádi, když nám pomocí zpětné vazby v průzkumu dáte vědět, jak jste s naší společností spokojeni.

A abych nebyl jen nudně seriozní… Včera jsem byl s Martinem Pavlisem na WUGu v Novém Jičíně. Na tom by nebylo až tak nic vtipného, kdyby nedošlo k jedné neplánované shodě v našem vzhledu. Ostatně fotka asi napoví více. A je celkem škoda, že nejsou vidět i boty. Podotýkám, že jsme opravdu nebyli domluveni :).

2010_10_07_NJ_TMG_04

Tomáš > Já jsem o tom nechtěl mluvit, ale když už se to profláklo, tak sami máte možnost vidět, že kluci chodí společně na nákupy. Kluci spolu mají natolik platonický vztah, že se občas KFL podepisuje jako MPFL a Martin zase jako Martin Karlis :-))). Až Martin začne nosit dioptrické brýle s černými silnými obroučkami a bradku, pak je to jasné (Kdopak viděl film Rok Ďábla?). Foto je každopádně vtipné.

Z mého pohledu se za uplynulé dva týdny událo o něco méně věcí než v případě KFL, a proto jsem minulý týden prostě nic nenapsal :-). Od 1.10. jsou oficiálně známi Ti, kdož v rámci MVP programu byli renominování (a já chystám update MVP stránek, aby zde byly aktuální informace) no a rovnou začalo nové kolo renominací a nových nominací na leden 2011 (což je mimochodem asi nejnáročnější období z hlediska počtu uchazečů a kanditátů, který je ze všech čtyřek kol bezkonkurenčně nejvyšší). Pokud víte o někom zajímavém, koho byste chtěli nominovat na ocenění Most Valuable Professional, dejte mi vědět na mvpczsk@microsoft.com.

Krásný a slunečný víkend,
KFL a Tomáš

Comments (0)

Skip to main content