Co IT-týden dal: Microsoft Days jsou za dveřmi


KFL > Vzhledem k tomu, že příští týden vypuknou MS Days, prakticky nemůžeme o ničem jiném psát. Přípravy se řítí do finále a až na pár maličkostí je víceméně vše připraveno. Celkem 50+ prezentujících je připraveno dodat kvalitní obsah všem účastníkům během dvou dnů nabitých informacemi. Chybět nebude ani Microsoft Kinect, který bude představen během keynote a poté si ho všichni návštěvníci budou moci vyzkoušet v předsálí. Přidejte stánek “Zeptejte se odborníků”, který bude oproti předchozím konferencím doslova nabit specialisty po oba dva dny. Dalo by se tedy říci - ideální příležitost pro to dozvědět se mnoho zajímavého, seznámit se s lidmi ze stejného oboru a prodiskutovat vše, co vás stran technologií a Microsoftu zajímá.

Večer prvního dne se chystá narozeninová párty u příležitosti 18. narozenin pobočky Microsoftu v ČR, kde vystoupí umělci známí s hlasem i bez (nemohl jsem si pomoci a použil tuhle známou citaci - víte odkud? :), stejně jako několikero hudebních uskupení a DJ. Chybět nebude ani dort a občerstvení.

Zkrátka a dobře - bude toho dost a bude to velké :). Za celý organizační tým můžu snad jen říct, že se na vás těšíme a doufáme, že se vám první akce tohoto druhu bude líbit!

Tomáš > Výše uvedenému tématu od KFL se dá velmi těžko něčím konkurovat, obzvláště, když adekvátně zajímavým tématem vůbec neoplýváte. Z ledového klidu KFL, či alespoň dobře nasazené masky, jsem pochopil, že je vše nanejvýše dobře zorganizované, a tak mi nezbývá dodat ještě jednou, že se všichni na vás skutečně těšíme v úterý a středu na viděnou.

Krásný víkend,
KFL a Tomáš

Comments (0)

Skip to main content