Co IT-týden dal: Tomáš snad OK, nový web WUGu a tradičně MS Days


KFL> Tomáš je už v domácím léčení, to je asi nejzásadnější zpráva týdne. Zdá se tedy, že jeho návyky v konzumaci pikantních věcí nebudou mít dlouhodobější následky :). Přejme mu brzké uzdravení!

No a jinak? Stále jsou ještě prázdniny, což se odráží úplně ve všech aktivitách. Leč už je znát, že se blíží září, neboť se začíná probouzet komunita Windows User Group a začínají se plánovat další setkání v regionech. A když už jsme u WUGu, musím zmínit ostrý provoz nového webu, který bezezbytku nahrazuje web starý a pokud se podíváte, snad mi dáte za pravdu, že posun, ať už vizuální či funkční, je vpravdě dramatický.

Blíží se nám akce MS Days 2010, což není velkým překvapením, protože o ní pořád píšeme. I tady se dá pozorovat pozvolný návrat lidí z dovolených, neb se tempo registrovací začíná zvyšovat. Možná je to i tím, že do ukončení zvýhodněné registrace zbývají už jen 3 dny :). Tak se také přidejte - oproti např. TechNet konferenci půjde, především pak druhý den, o “hardcore” technické přednášky, které si v ničem nezadají se školením. Ale to už určitě víte. A můžu vás také nalákat na zástup expertů, kteří budou po celý den k dispozici, aby vám odpovídali na všelijaké otázky. Oproti standardním konferencím jich bude mnohem více a budou dostupní i mimo samotný stánek, takže v jakoukoli dobu během dne vždycky najdete někoho, kdo vám poradí a pomůže.

Pro tento týden vše. Doufám, že se už Tom brzo vrátí do práce, abychom se zase mohli poškorpit a on o tom mohl napsat. Jinak budou páteční posty trochu stereotypní :).

- KFL

Comments (0)

Skip to main content