Co IT-týden dal: Helču vnímající a Ódu na kolegu


Tomáš > Přátelé, je to již třetí Cé-Í-Té-Dé, ve kterém vás budu "nudit" svými postřehy pouze já. Nicméně mám dvě věci, se kterými se chci podělit.

První je takový symbolický návrat Helčy jakožto čtenářky TechNet blogu. Jistě si vzpomínáte na test mající zjistit, jak je na tom naše bývalá kolegyně s loajalitou k tomuto elektronickému bulvárku a výsledek onoho testu. Zatím všechno jasné jak facka. Nicméně mě osobně pobavila dohra celé věci, o které jsem se dozvěděl tento týden. Helčin choť mi slíbil, že se jí o testu nezmíní, ať lze objektivně posoudit výsledek. Nicméně po týdnu, kdy se vše provalilo, to náš milý manžílek nevydržel a jal se Helče nadat, čímž se asi připravil o romantický večer, nicméně se vysvětlilo celé nedorozumění, které Helča vysvětluje v komentáři i minulému CITD. Nuže, Helčo, vítej zpět v IT bulváru :))).

Druhou věcí je řekněme inspirace jedním nejmenovaným plátkem, který nepovažuji za bulvár, a kde na jedné z prvních stran mají takový krásný kreslený seriál se zeleným panáčkem. V aktuálním vydání tohoto plátku se píše o paní, která není s ničím nikdy spokojená (obzvláště teď, když její manžel už není velkým mocipánem), a tak kolem sebe všemožně kope. Důsledky jejích činů se mi nechce vůbec komentovat (to dělají stejně všichni ostatní), nicméně ona má taky blog (ať se pořád držíme IT tématu), na kterém pěje ódy - docela zajímavé - což mě de-facto přivedlo k myšlence, že jsme zde ještě nikdy nepěli žádnou ódu.....na kohokoli. Nuže je čas na změnu a proto si zde uděláme krátké slohové cvičení na téma:

Óda na KFL (který je momentálně z celého IT Pro týmu nejdál - V USA na Techready)

Pod vlivem všech těch endorfinů si dovolím napsat pár slov o svém kolegovi - KFL. KFL má spousty krásných a milých vlastností. Má i několik těch špatných, nicméně na ty si nemohu vzhledem k faktu, že je teď několik tisíc mil za mořem, konkrétně vzpomenout. KFL je nesmírně pozorný a vnímavý. Třeba onehdy, to byl zrovna zabrán do elektronického rozhovoru - chatu - s někým (v práci se odmítám dívat při chatu kolegů přes jejich ramena, takže ani nevím s kým) z našich IT profesionálů. Já se mezitím snažil uvelebit kolem jeho stolu a počkat až dořeší, co má. Kvůli své nemotornosti a rostoucí netrpělivosti jsem mu z monitoru omylem strhl obrázek s Bárnym a heslem: "It´s gonna be legen.....wait for it.....dary", načež KFL najednou odhodil klávesnici přeletěl deset metrů tam a deset metrů zpátky, aby mi nadal do.....(a dál si můžete do této smyšlené storky dosadit cokoli dle libosti, když už se jedná o páteční bulvár).

Takže myšlenka dne zní: KFL je prostě KFL :))).

Jak jste se přesvedčili z výše uvedeného, prázdninový režim je stále přítomen a pomalu se přehoupává do své druhé poloviny. Vám všem proto přeji, abyste si užili druhou polovinu prázdnin (pokud si hodláte vybírat v srpnu dovolené) a nabrali dost sil na podzim/zimu z kolekce 2010.

V této chvíli za sebe i ostatní kolegy (přítomné i nepřítomné) přeji hlavně pěkný nadcházející víkend

- T.

Comments (2)

  1. KFL-MS says:

    Tom> Na tohle si moc nevzpomínám, ale marně přemýšlím, jestli to byl popis pozitivní či negativní vlastnosti :)). Počkej v pondělí!! :))

  2. Jan Pilar says:

    Jedno z nejlepších CITD za poslední dobu. Opravdu jsem se hodně nasmál precizně provedené parodii ódy. Výborné!

Skip to main content