Co IT-týden dal: a je to venku – chystáme MS Days 2010!


Tento týden, vzhledem k jeho délce, se neudálo prakticky nic zajímavého. Pobočka zela prázdnotou a kromě dodělávek v plánování a dalších interních záležitostí se prakticky nic neudálo. O to zajímavější pro vás určitě bude následující sdělení..

Ve dnech 14-15. září 2010 budeme v Kongresovém Centru Praha pořádat dvoudenní technickou konferenci Microsoft Days 2010.

LOGO_fin

Již výběr místa napovídá, že se bude jednat o větší akci než obvykle.

Na základě zpětné vazby z dotazníků od vás, vývojářů, IT profesionálů i partnerských společností, jsme se rozhodli spojit tři velké akce, které firma Microsoft tradičně pořádala a zároveň výrazně zlepšit jejich odborný obsah i doprovodné služby včetně kvality občerstvení

V následujícím roce se tedy nebudou konat tradiční externí konference Microsoft Developer Days, Technet konference, Partnerská konference, ani menší specializované technické semináře, a dvoudenní konference Microsoft Days 2010 by je měla více než nahradit.

První den jsou naplánovány dva logické paralelní bloky : Technický blok (Platforma & Cloud - vybrané technické scénáře v jedné společné sekci) a Partnerský blok (Netechnické či mírně technicky obchodní témata ve 4 paralelních sekcích primárně určených pro partnerské firmy nabízející řešení a software Microsoft.)

Druhý den je učen pouze pro “techies” a v pěti paralelních sekcích budou formou technického školení (tj. tzv. technický level 300+) probírány oblasti infrastruktury, deploymentu, webu a cloudu, pokročilého vývoje aplikací, a řešení Microsoft Business Solutions.

Konference bude placená, výjimkou je partnerský a obchodní blok prvého dne.

Na závěr prvního dne je plánován “večírek pro všechny, kteří se budou účastnit prvního dne nebo obou dnů”. Všichni účastníci dostanou velmi slušný dárek (malá nápověda: podobnou věc již od doby uvedení SQL 2005 a VS 2005 u mnohých vídám na zádech).

Rezervujte si tedy termín 14. - 15. září 2010! Bude to stát za to!

 


Microsoft Days 2010

Detaily o konferenci a registrace bude uveřejněna za několik dní.

Pokud jste četli tenhle článek, pak vězte, že přípravy jsou opravdu v plném proudu již několik týdnů, tým je decentně větší a všichni se snažíme, aby tahle “první, velká, vícedenní a placená” akce stála za to :).

Hezký a slunečný víkend všem,
KFL

Comments (5)

 1. Kazzan says:

  Je už aspoň "zhruba" známa výše vstupného?

 2. KFL-MS says:

  Kazzan> Je, ale vydrž do příštího týdne, kdy půjdou informace hromadně ven. Můžeš si mezitím tipnout ;).

 3. dark_spoon says:

  To zní opravdu lákavě.

 4. jan says:

  Uz slysim zamestnavatele. Bude to zdarma (obdoba technet konference)? Ne. Smola zaplat si. a jdi 🙁

  Jan

 5. Pavel says:

  Dobrý den, a kolikpak, že to bude stát? 🙂 Díky

Skip to main content