Co IT-týden dal: Zpravodaj, náměty a WiFi Lama


Tomáš > KFL má pocit, že se už během týdne vypsal, takže po menší odmlce opět nastupuji já, abych to tu zachránil :). Takže přátelé, vězte, že týden s číslem 18 přinesl pár zajímavých věcí. Předně jsme připravovali červnové vydání TechNet Flash zpravodaje, jež mi akorát před malou chvílí přistál do schránky. Při té příležitosti jsme začali přemýšlet, jak bychom zpravodaj pozměnili, či co zajímavého na vás nachystáme v jeho prázdninovém vydání. KFL nelenil a na téma změny zpravodaje napsal samostatný příspěvek. Pokud chcete ovlivnit vzhled, či obsah našeho zpravodaje, rozhodně nám dejte vědět. Čím více námětů, tím lépe.

Nevím, jestli se tu mám rozepisovat, jaká jsem "lama", když ani neumím pořádně zprovoznit dva WiFi routery...možná jen parafrázuji svůj rozhovor s KFL, kdy jsem se mu svěřoval, jak mi trvalo poměrně dost dlouho než jsem u sebe doma rozchodil nový WiFi router a on mi odpověděl, že to je přece otázka 5-ti minut :))))). Člověk se pořád učí.

Příchod okurkové sezóny ukazuje menší počet témat, o kterých poslední dobou píšeme, ale nebojte se, my si něco na vás vymyslíme!!!!

Užijte si nadcházející víkend, žádné vylomeniny, opatrně na D1, nesedejte k počítači, hodně jezte, pijte a spěte, a tak celkově odpočívejte...což vám přejí,
- Tomáš, "nepíšící" KFL, "nepřítomná" Helča a "nerozhodný" Radim

Comments (1)

  1. Kazzan says:

    Tomáš: Jestli to byl pseudo-router Huawei, tak i "poměrně dost dlouho" je úspěchem.

Skip to main content