Novinky ve službě TechNet Subscription


Před pár dny byly oznámeny změny ve službě TechNet Subscription a věříme tomu, že příjemné. Nově si můžete vybrat z celkem dvou, resp. tří variant služby, přesněji řečeno Standard, Professional a Professional s médii (tato volba znamená, že vám budou doručována média, z kterých můžete instalovat; výchozím způsobem pro získání softwaru je online přístup a stahování z portálu).

Pro ty z vás, kteří o službě TechNet Subscription slyší nebo čtou poprvé, máme jednoduchou definici. Tato placená služba vám poskytuje téměř veškerý software společnosti Microsoft bez časových či funkčních omezení pro účely testování. Předplatné se zřizuje na dobu jednoho roku a je možnost je obnovit za zvýhodněných podmínek.

Pokud vás zajímají hlavní rozdíly, můžeme je shrnout do přehledné tabulky:

Benefit / Služba Standard Professional (s médii)

Veškerý software
(vyjma vývojářských nástrojů)

Ano, kromě některých Enterprise edic u produktů infrastruktury green[9]

Garantované TechNet newsgroups pro řešení problémů

green[3] green[11]

Vzdělávací kurzy e-learning

green[5] green[13]

TechNet Concierge chat pro řešení problémů spojených se službou Subscription

green[7] green[15]

Incidenty technické podpory

Ne green[17]

 

 

 

 

 

 

Zajímat vás bude určitě i cena. Pro Standard edici činí roční předplatné cca 5.000 Kč, verzi Professional pořídíte za cca 10.000 Kč, Professional s médii potom za cca 16.700 Kč. Za téměř kompletní nabídku softwaru bez omezení to není tak špatná nabídka, ne? 🙂

Více o službě TechNet Subscription se dozvíte na našem portálu http://www.technetsubscription.cz, a to včetně cen za obnovu a kontaktu pro technickou a informační podporu ke službě.

- KFL

Comments (0)

Skip to main content