Co IT-týden dal: nový blog a průzkum


KFL > Největší novinkou tohoto týdne je samozřejmě nový blog systém. Pokud jste našimi pravidelnými návštěvníky, asi jste ho už stihli zaregistrovat :). Jeho vzhled je v tuto chvíli finální, snad ještě přemýšlíme nad odstraněním tzv. avatarů, čili fotek autorů, které nám na hlavní stránce přijdou příliš rušivé. Jinak doufáme, že jste s novým designem spokojeni a že jste také zaregistrovali proměnu sesterského MSDN blogu.

Tento týden také řešíme některé zapeklité otázky a věříme, že nám s nimi můžete pomoci. Na našem Facebooku máme umístěné hlasování, ale pokud FB nepoužíváte, poprosíme vás o odezvu tady. Inu, jak tedy průzkum zní?

Situace: Chcete jít na dvoudenní technickou MS konferenci. Jsou dva druhy vstupného, např. 2000 a 60...00 korun. V tom dražším je ukryt bonus (třeba Xbox360, voucher na školení, nějaká elektronika apod.). Které vstupné byste zvolili?

 • 2000 Kč (levnější)
 • 6000 Kč (dražší)

Odpovídejte prosím v komentářích pod článkem (popř. hlasujte na FB, pokud tam máte účet).

A to je za mě všechno, protože mám za to, že stejně všichni spěcháme do volebních místností a na nic jiného nemáme myšlenky :). Tak tedy šťastnou ruku a pevné nervy.

 

Krásný volební víkend přejí,
KFL (a ostatní)

Comments (6)

 1. Serža says:

  platila by firma = reálná je levnější varianta

  btw co je to "Facebook"? 🙂

 2. Marian says:

  Já volím 4 denní školení za 6000,- kč 🙂

 3. Marian says:

  Já volím 4 denní konferenci za 6000,- kč 🙂

 4. Petr says:

  Pokud v tom bude xbox, tak tu drazsi variantu 🙂

 5. David says:

  Vzhledem k soucasne situaci je pro mne u firmy pruchodnejsi levnejsi varianta. Xbox firme nic neprinese, mozna kdyby to byla sleva skoleni, dalo by se o tom uvazovat a pak bych preferoval vyber z obou variant a podle "pouzitelnosti" bych vybral to ve vysledku vyhodnejsi.

 6. Jan.Krejci says:

  Levnejsi varianta – jestli se bonus sklada jen z darkoveho produktu.

Skip to main content