Pro IT odborníky a vývojáře firmy Tieto aneb na skleničku s Microsoftem


SOUTĚŽ SKONČILA! DĚKUJEME VŠEM ÚČASTNÍKŮM.

Vážení zaměstnanci firmy Tieto,

rádi bychom vám nabídli možnost se registrovat do českého TechNet Flash zpravodaje (české technické články o MS technologiích a aktuality z MS CZ rybníka) a také do .NET zpravodaje (obdoba TechNet Flash zpravodaje určená pro vývojáře).

Pokud se zajímáte o bezpečnost IT systémů, doporučujeme se zaregistrovat i do Security databáze firmy Microsoft. Jde o databázi, ve které jsou uloženi všichni IT odborníci, kteří chtějí být informovaní v případě většího ohrožení MS technologií (když jde aktualizace mimo standardní cyklus vydávání). Tato situace nastává zhruba 0-2x do roka.

Registrovat se jak k odběru zpravodajů, tak i do Security databáze, můžete na vašem (Tieto) firemním intranetu.

SOUTĚŽ: První 3 registrovaní (jedinečnï) získají láhev dobrého jihomoravského vína. Mezi všemi ostatními (čtvrtý registrovaný a dále) náhodně vybereme dalších 7, kteří získají stejnou cenu. V případě, že se zaregistruje více jak 40 účastníků, navýšíme poměrně i "vinnou kapacitu". Soutěží se do 6. července 2010 včetně! Zúčastnit se mohou jen ti, kteří se neúčastnili prvního kola této soutěže!

Pokud soutěžit nechcete a upřednostňujete se registrovat rovnou online, můžete tak učinit zde pro Security databázi nebo přímo na stránkách TechNet Flash zpravodaje a .NET zpravodaje.

Většinu novinek uveřejňujeme zde na TechNet Blogu a na MSDN Blogu (vývojáři). Pokud jste příznivci sociálních sítí, můžete nás sledovat na Twitteru nebo se staňte našimi fanoušky na Facebooku.

Radit (a) pro rady jsou tu TechNet Fóra či MSDN Fóra. Kompletní výčet všech služeb, které jsme pro vás připravili najdete detailně popsány v TechNet brožurce

Radim Petratur za MS IT Pro tým a Martina Kramářová za firmu Tieto.

Comments (0)

Skip to main content