Co IT-týden dal: launch, DJC


KFL > Asi jste si všimli, že poslední týdny plní tyto strany především delší tematické seriály. Velký úspěch slavila série GTD, na kterou včera navázal další seriál věnovaný Office Communication Serveru. Další 3 čtvrtky se tedy můžete těšit na jeho pokračování. Do toho vytrvale pokračuje seriál o Exchange Serveru 2010, jenž je nyní v polovině a oblaží vás na dalších 5 středečních dopolední.


Kromě toho se chystá Visual Studio launch. Velká premiéra se odehraje příští středu a jste samozřejmě srdečně zváni! A když jsme u těch akcí, na 6. května je připravena zajímavá konference věnovaná Windows 7, jimiž vás provede pořádně našlapaný program.


A DJC? Ve středu jsme se účastnili představení Záskok z repertoáru českého génia Járy Cimrmana. Jako obvykle šlo o vynikající zážitek, byť mě osobně trochu mrzelo, že Prácheňského nehrál pan Svěrák, neboť jeho verzi mám naposlouchanou prakticky zpaměti. V každém případě pánům patří neskutečný obdiv za podané výkony i za fakt, že přes svůj pokročilý věk stále dokáží pobavit.


Radim: V úterý jsem si zaskočil do Ostravy na WUG (druhý meeting nově založené pobočky) a fakt... jako že tam chodí mega lidí, tedy přesněji kolem stovky! Velký dík firmě Tieto, mega zaměstnavatel v Ostravě (když už jsem skončil u tohoto výrazu). Myslím, že podle posledního sčítání lidí v Tietu jich tam pracuje přes 1 700!! (většinou ITs a Devs...). Další věc: akce TechNet Subscription zdarma také ukončena, přes 150 z vás získalo TechNet Subscription za 380 EURO zdarma... taky mega... 🙂Krásný víkend všem,
KFL a Radim

Comments (0)

Skip to main content