Co IT-týden dal: "jiné konference", kulku v zadku, kočičku, legalizační sada


Radim > Pořádáme semináře a konference ... hodně akcí ... a drtivá většina je zdarma a když se registrujete, tak rovnou víte, jak registrace dopadla. Kromě toho, že všechny ostatní firmy pořádají téměř všechny své akce za peníze (což chápu, možná i my k tomu budeme jednou dotlačeni), tak je zde ještě jeden fenomén: zaregistruji se a systém mi sdělí, že v dohledné době budu vyrozuměn, zda má registrace dopadla dobře či nikoliv... hmm... v tu chvíli přemýšlím, zda jsem opravdu měl napsat, že jsem z Microsoftu (když se třeba zrovna registruji na Linux Expo nebo Google Developer Days), nebo zda jsem měl fabulovat a uvést fiktivní údaje, které by nejvíce odpovídaly profilu ideálního účastníka... A navíc, to potupné čekání zda se jim líbím nebo ne... Ne, děkuji!!Tomáš >
Tak to my si konference pořádáme sami, a dokonce v Aténách, a to příští týden. Jedná se o tzv. Regional MVP Open Days 2010, kam se sjedou MVP a docela dost "Majkrosofťáků" z celého regionu. Situace v Řecku už snad není tak ožehavá, jak mi jí popisovaly interní zprávy typu Výbuch před ministerstvem, či Vražda demonstranta a tak podobně. Nechám se překvapit.


S vidinou víkendu a následnou asociací se slovem zábava mám pro vás jedno doporučení - Indoor paintball. Skvělá věc. Jen nesmíte dostat dávku od spoluhráče, či přímý zásah do svalu hýžďového - to se pak trochu hůře s modrofialovočervenožlutou skrvrnou o velikosti mexického dolaru sedí.Helena >
Když už tady Tom nakousl ty zadnice, tak musím říci, že můj týden se nesl v hojení pondělního výprasku. Mám svátky jara ráda a nedovedu si je představit bez nákupu sladkostí pro malé koledníky, barvení vajíček a setkání se spoustou známých tváří, ale pomlázku jako takovou bych zakázala. Tradice fajn, ale odsud posud.


Mimo "léčby" jsem absolvovala po delším časem navštěvu pobočky WUG v Novém Jičíně, kde se prezentovaly novinky v SharePointu 2010. Cestou domů se mi podařilo ukecat přednášejícího Kamila Juříka, aby mi zapůjčil svoji kočičku, kterou je Ford Kuga. Musím říci, že pěkný zážitek. Přeci jen na dálnici ten 2.5 l v benzínu pěkně jde za plynem. Avšak musela jsem se trošku ovládat. To víte, pan majitel na sedadle spolujezdce je přísná kontrola.


Včera jsem měla poslední open days letošního fiskálního roku a byly velmi stylové. Sešli se mi proti plným registracím pouze 3 návštěvníci, avšak všechny jsem ráda viděla. Jedním z nich byl náš studentský partner, druhým náš aktivní "správce" TechNet fór a nakonec nový potenciální influencer. Udělali jsme prohlídku a na závěr nás čekala odměna v podobě jídla objednaného pro počet 12 hostů, kteří byli registrováni a tak jsme se pěkně nadlábli.KFL > Z výše uvedeného Helenina odstavce mi plyne, že se přihlášení a nedorazivší návštěvníci neodhlásili z registrace. Je to škoda, mohla být místa pro účastníky, kteří by třeba dorazili. Je to poučení pro příště :). Tento týden jsem měl dovolenou a přijel jsem až dnes. Nebudu vás drásat tím, jak jsem využil krásného počasí k aktivnímu odpočinku a řeknu jen tolik, že až do 16. 4. můžete vy nebo vaši známí a kamarádi využít nabídky zvýhodněné legalizační sady GGK Kit Windows 7 Home Premium, která je k zakoupení v síti partnerů a prodejců.Krásný víkend všem!
Radim, Tom, Helena a KFL

Comments (0)

Skip to main content