WEBOVÉ ÚTERÝ – Internet Explorer 8: Deployment


Minulý týden jsme s kolegou “vykopli” cosi, co jsme v Microsoftu nazvali Webové úterky. Před 3 měsíci jsme se rozhodli připravit seriál věnovaný webu, který budeme pravidelně publikovat na našem blogu vždy v úterý po dobu několika měsíců. Témata budou z celé řady oblastí – provoz aplikací v PHP na Windows, vývoj RIA aplikací v Silverlightu ale i méně známé vlastnosti IE8. Tedy mix technologických témat pokrývajících server, RIA aplikace ale i platformu samotného prohlížeče.


V tuto chvíli máme připraven obsah již na několik měsíců, ale i ten jednoho pěkného dne dojde. Pokud tedy máte nápady na další témata a oblasti, o které byste ve webových útercích chtěli slyšet, podělte se s námi. Minulý týden jste se mohli dočíst o Silverlightu na serverech a dnes vás čeká Internet Explorer 8 a jeho nasazení do firemního prostředí. Dlouhý článek pro vás sepsal Ondřej Výšek a já  přeji příjemné čtení.


Internet Explorer 8 - Nasazení a správa


Poslední verze Internet Exploreru je na trhu již několik měsíců pro operační systémy Windows XP a Windows Vista. S příchodem nového operačního systému Windows 7, kde je "osmička" součástí instalace operačního systému vyvstává spousty otázek, jakým způsobem nasadit poslední vydání IE na starší systémy a jakým způsobem s tímto prohlížečem pracovat v organizacích. Internet Explorer 8 přináší mnohé změny z pohledu práce webového prohlížeče, ale také jsou změněny způsoby nasazení a rozšířené možnosti správy ve firemních prostředích …


Pokračování článku ...


- Helena

Comments (0)

Skip to main content