Co IT-týden dal: konečně ho máme!


KFL > Posledních pár týdnů bylo ve znamení Technet konferencí a až do samotné akce tomu nebude jinak. Tento týden jsme se zaobírali technikou a vlastním vzhledem podia, a jistě pro vás bude příjemnou zprávou, že v sále hotelu Hilton opět bude obrovské plátno, které zajistí skvělou viditelnost a čitelnost jako v loňském roce. Letos se pokusíme využít jeho potenciál naplno a uděláme prezentace ve formátu 16:9. Přecijen se to na těch 72 metrech čtverečních plochy bude vyjímat o něco lépe než standardní 4:3. Míst na konferenci kvapem ubývá, tak se nezapomeňte registrovat, aby vám neutekly přehledy novinek a především nových technologií, které vám mohou usnadnit život. Na stránce konference najdete i odkaz na konfigurátor, kterým nám můžete říci, jak by měla vypadat vaše ideální akce :).


No a pokud jde o důležité události tohoto týdne, pak by nemělo zapadnout, že už konečně máme českou verzi Microsoft Security Essentials, tedy plnohodnotného a kvalitního (mrkněte se na internetu na testy a recenze) antiviru, který si můžete stáhnout zdarma!


Krásný víkend,
KFL (a ostatní 🙂P.S. - Pokud sledujete ZOH na stránkách ČT a především pak živé přenosy, pak by vás mohlo zajímat, že dosavadní statistiky jsou poměrně ohromující - přes 1,2 milionu zobrazených stránek a ve špičkách přes 45000 souběžně streamujících diváků (údaje ze středy, hokej s tím pravděpodobně ještě trochu zamíchal). To vše na serverech s našimi technologiemi.

Comments (0)

Skip to main content