Co IT-týden dal: IE, WUG, ZOH v HD


KFL > Zdá se, že dnešní CITD bude opět na mně. Inu nevadí. V tomto týdnu, stráveném ve větší míře na cestách, jsem se zabýval intenzivně přípravou jedné speciální instalace Internet Exploreru 8. Používal jsem tedy náš nástroj Internet Explorer Administration Kit 8 (IEAK8), o které už bylo napsáno i natočeno několikero materiálů. A musím vám říct, že jsem si to opravdu užil. Ve všech směrech. Ono se to totiž nezdá, ale vazby IE verzí během instalací, speciální komponenty, úpravy záložek a dalších věcí nejsou tak úplně jednoduché, jak by se mohly na první pohled zdát. Ve finále ale všechno dobře dopadlo a pokud byste custom instalaci IE8 někdy řešili a potřebovali pomoct, ozvěte se, já to budu určitě vědět. Mám totiž za to, že všechny myslitelné problémy mě během těch pár dní potkaly a že jsem je také všechny víceméně vyřešil ;).


Tento týden jsem zvládnul také s Mirkem Knotkem (MVP) objet dvě setkání WUGu - Nový Jičín a Zlín. Příjemným překvapením byla celkem vysoká účast a především pak aktivní přístup publika. Otázky, diskuze, vtipy - toho všeho se nám dostalo v obou městech vrchovatě a já apeluji na ostatní pobočky a jejich návštěvníky, aby si z Moravy vzali příklad. Setkání je pak mnohem lepší, barvitější a člověk si odveze spoustu názorů i informací.


No a nakonec by vás mohlo zajímat, že bude dostupný online stream Zimních olympijských her v HD rozlišení za pomoci technologie Silverlight. Více o tom na Facebooku :). 


Krásný víkend všem a ať nemusíte odhazovat moc sněhu :).
- KFL (a ostatní, co tu dneska kvůli nemocem a nejrůznějším dalším důvodům nejsou)

Comments (0)

Skip to main content