Co IT-týden dal: konfigurátor Technet konference


KFL > Poslední dny a týdny jsou ve znamení několika aktivit. První z nich je hledání lidí aktivních v komunitách a spolupráce s nimi. Pokud máte touhu podělit se o své znalosti, zkušenosti a tipy s ostatními, mrkněte se na rozcestník a neváhejte nás kontaktovat. Druhou aktivitou je kontinuální příprava Technet konference. Program už je narýsován, stejně tak už máme termíny a především máme také konfigurátor celé akce. Když se podíváte na www.technetkonference.cz, najde pod tabulkou s programem odkaz, kde si můžete navolit základní parametry celého setkání. Podle něj (a podle možností) se potom budeme snažit celou akci připravit tak, aby se vám líbila. A stejně jako v předchozích letech se pokusíme překonat kvalitativní úroveň a splnit vaše očekávání. Těšte se! A konfigurujte :).


A když je ten pátek, podívejte se na dvě vtipná videa:
Coffee Management Pack pro SCOM 2007
Udo und Joachim - Zwei Monteurs


Krásný víkend všem za celý tým přeje,
- KFL
 

Comments (2)
 1. Brno says:

  Kdy bude Technet konference v Brně?

 2. radim2 says:

  Brno> Možná jste tohle slyšeli už mockrát, ale letos (asi ve všech firmách) se šetří na všech místech a peněz není nazbyt. Proto jsme rádi, že se letos nakonec našlo dost peněz alespoň na jednu TechNet konferenci, aniž byste byli nuceni např. platit vstupné. Samozřejmě došlo i na rozhodování, jak pomoci regionům, které konference letos takříkajíc minou – např. Brno či Ostrava.

  Co se týká Ostravy, rozhodli jsme se podpořit nově vznikající pobočku WUG v tomto městě (http://www.wug.cz/Aktuality/tabid/36/ctl/Detail/mid/492/ItemId/344/language/cs-CZ/Default.aspx) a tamní IT odborníky, a na jejich první setkání plánované na 3.3. 2010 darovat určité množství cestovních poukazů na pražskou konferenci.

  A pokud jde o Brno, snažili jsme se najít použitelný kompromis. Tím je de facto společné sladění slovenské a české konference po obsahové stránce i z hlediska časování, takže se diváci z Brna mohou registrovat na akci do Bratislavy (je výrazně blíž než Praha) a zažít letošní akci tam.

  Radim

Comments are closed.

Skip to main content