SOUTĚŽ IT CHALLENGE


Baví vás svět IT? Chcete si poměřit své znalosti s kolegy z oboru a strávit odpoledne hraním her? Pokud ano, jste srdečně zváni na sobotní odpoledne 30.1.2010, na 12.30 hod do prostor společnosti Microsoft, kde bude probíhat soutěž IT Challenge.


O co přesně jde? Dokázat, že se skutečně zajímáte o IT technologie. Čeká vás soubor různorodých otázek, které otestují vaše znalosti technologií společnosti Microsoft. Výhodou této společné akce je, že se budete moci s kolegy či přáteli radit.


Pro ty z vás, kteří jste ještě studenty střední či vysoké školy je po úspěšném složení možnost pokračování a účasti v mezinárodní soutěži Imagine Cup. Pro všechny se ale jedná hlavně o zasoutěžení si a strávení pohodového odpoledne. Pro absolventy testu bude zajištěno losování o ceny, malé občerstvení a Xboxy, na kterých budete moci řádit až do pozdního odpoledne. Čeká vás mimo jiné i nová Forza a to byste si neměli nechat ujít…


Při vašem zájmu o účast na neformálním společném testu a herním odpoledni se prosím hlašte na můj mail: i-hemeis@microsoft.com . Všem předem registrovaným bude zajištěn přístup na internet a občerstvení.


Těším se na vás,


Helena


forza-motorsport-3

Comments (0)

Skip to main content