Co IT-týden dal: Překvapení a návrat


Tomáš > Zdravím všechny přátele a čtenáře TechNet blogu za celý náš tým v prvním pracovním týdnu nového roku. Doufám, že jste si dali hodně nových předsevzetí, jako například denní návštěvnost tohoto e-plátku :). Ale vážně, návrat do pracovního procesu byl pro některé z nás prvních pár dnů lehkým šokem, kór po čtrnácti dnech lenošení, cpaní se a u některých kolegů i zásadních životních rozhodnutí. 


Začátek roku a potažmo i měsíce přinesl nové MVP - Honzu Pilaře a Pavla Řepu, kterým i touto cestou k získání ocenění gratuluji. Rovněž gratuluji i staronovým kolegům, kteří byli úspěšně renominováni. Čekám ještě na pár podkladů pro update webů a pak o aktuálním dění v programu MVP vyrobím krátký post. Z dalších věcí, které jsme na vás přichystali, bych chtěl jmenovat nový komunitní rozcestník a proběhla i malá "šuškanda" o přípravě jarní TechNet konference.


Helena> I já vás všechny zdravím v novém roce. Poněvadž patřím ke skupině lidí, kterou Tom výše zmínil, tedy trpím lehkým šokem z návratu do pracovního procesu :-), nebudu se dnes moc rozepisovat. Jen bych zde chtěla oznámit "z mrtvých vstání" pobočky Windows User Group v Hradci Králové. Po roce se tedy můžete těšit opět na přednášky i v tamním kraji. Přehled i všech ostatních meetingů najdete tradičně na www.wug.cz.


Ač dnes zahlédnut, potlouká se Radim někde po městě a druhý kolega KFL se nezahlédnut potlouká kdesi v Královéhradeckém kraji.


Za ně i za nás vám přejeme pěkný uklouzaný víkend a dávejte na sebe pozor.Tomáš a Helena 

Comments (1)

  1. Jarda Jirava says:

    Tomáši, pro mě je to spíše e-pátek, den kdy vychází tato týdenní shrnutí a kdy se zde nejčastěji vyskytuji – dnes netradičně až v pondělí.

Skip to main content