Co IT-týden dal: Mikuláše s Adventem? A blázinec…


Tomáš > KFL v Liberci, Helča na dovolené a pečící vánoční cukroví, Radim kdesi v trapu. Takže základní sestavu pro bulvární příspěvek s datem 4.12.2009 tvoří Tomaash. Nuže začínáme. Ve středu, tedy druhý prosincový den, jsem někdy pozdě odpoledne objevil zásadní věc - KFL změnil layout TechNet Blogu. On to sice udělal už v úterý ráno, ale budiž. Loňský styl se ještě neokoukal, a tak vás jím budeme oblažovat i letos.


V úterý se konala velká "párty" určena pro členy našich komunitních programů a další IT nadšence, se kterými spolupracujeme. KFL mě tam dvakrát porazil v kulečníku a nejenom on. Jsem obecně vděčný, že plátno zůstalo v celku. Tímto ještě jednou děkujeme všem, kteří přišli.


Začínáme rovněž připravovat obsah do prosincového vydání TechNet Flash zpravodaje, které je naplánováno na přespříští týden. Těšit se můžete jak na zajímavé články, tak i na takový drobný "fun content", jak připravovanému obsahu hezky Česky pracovně říkáme.


Dneska vyloženě srším humorem, což jste jistě poznali z výše napsaných řádků. To ty Vánoce, cukroví, dary a tak podobně (:o))). Vám všem proto přeji co nejméně stresu, i když prosinec je v IT většinou velmi rušný měsíc, dále pěkného Mikuláše a obecně Advent jako takový.


Radim> Přiznám se, že vždy když píšu Co IT-Týden dal, tak se musím podívat do kalendáře, co se vlastně za uplynulý týden událo a snažit se vybrat jen to zásadní, neobtěžovat vás interními "kr...a" 🙂 Je toho vždy tolik, že se mi to slévá dohoromady. Ale obecně se dá říci, že se hodně zabývám propojování našich (TechNet/IT Pro) aktivit s věcmi, které dělají naši kolegové pro malé/střední/velké firmy, tak aby každý věděl co je to TechNet a jak může pomoci (toliko ohledně těch interních věcí).


Tento týden jsem, stejně jako Tomáš, navštívil večerní akci pro všechny naše blízké spolupracovníky, také jsem o TechNetu přednášel na večerní univerzitě pro partnery a zabýval se změnou designu pro budoucí TechNet stránky a TechNet Flash zpravodaj (obojí by se mohlo změnit od +/- února).


Pěkný víkend


Tomáš & Radim

Comments (0)

Skip to main content