Co IT-týden dal: Technet Online 2009, HR


KFL > Tento týden byl pro mě asi nejdůležitější údálostí Technet Online. Znáte to, když něco děláte poprvé a ještě v takovéhle míře, bývá to dost náročné. Nakonec ale všechno, zdá se, dobře dopadlo :).


Celkem šest přednášek v řadě, na každé z nich v průměru kolem 200 účastníků, pár dotazů se nám sešlo, lidé hlasovali – zkrátka jak se zdá, prošlo to na výbornou :).


lm_total_stats


Pár poznatků pro příště si každopádně odnášíme a pokud nám dáte nějakou zpětnou vazbu a napíšete do komentářů, popř. na můj e-mail karelf()microsoft.com, budeme jen rádi! Určitě se nebojte a vesele do toho!


V danou chvíli pomalu probíhá konverze záznamů a publikace na MSTV a také Technet Edge, otázky zpracujeme během následujících několika dní. Ještě jednou díky těm, kteří se přišli na Technet Online podívat!


Radim> Já jsem začal pracovat na pokračování velmi úspěšného školení na téma "Jak projít pohovorem na technickou pozici II.", kdy první díl shlédlo již přes 2000 z vás, takže zdá se, že v půlce ledna proběhne další pokračování. Tento týden jsme také konečně rozjeli online registraci do naší Security databáze, tedy jste-li člověk, který se bezpečností zabývá, neváhejte a registrujte se. V případě opravdu velkých bezpečnostních hrozeb, týkajících se našich produktů, vás budeme přednostně informovat.


Pěkný víkend,
KFL a Radim

Comments (0)

Skip to main content