Co IT-týden dal: úspěšná vyřizování, rutina


Helena> Tento týden jsem byla ve svém živlu, protože jsem měla dost věcí na zařizování. Jistě znáte ten příjemný pocit, když jde vše od ruky, tak jak má a to se dařilo. Windows User Group v Hradci Královém bude opět ožívat a vypadá to na další, již 12-tou pobočku tentokrát v Jihlavě. Zahájení bude už v prosinci. Studentští partneři (MSP) pro vás organizují MS Fest 2009, tudíž bych vás touto cestou ráda pozvala. Jedná se o celovíkendovou akci nabitou nejrůznějšími tématy. Termín konání 28.-29.11. na MFF UK. Bližší informace vám poskytnu již brzy. S KFL pro vás chystáme malé zpestření našich pátečních soupisků, tak se máte na co těšit 🙂


Zítra vyrážím na setkání mistrů do Sosnové, takže pokud vás lákají silné motory a nemáte lepší program než celý den mrznout venku, ráda vás tam uvidím.


Tomáš> Já snad jen upozorním na aktuálně vyšlý TechNet Flash zpravodaj, do kterého jsme tento týden dotvářeli obsah, a to bude z mé strany vše. Zbytek týdne jsem totiž trávil nad rutinními aktivitami, které tu popisovat ani nebudu (:o))).Radim s KFL jsou dnes v terénu na akcích mimo, tudíž budete ochuzeni o jejich písmenka. Příští týden jsou na TechEdu, tak věřme, že nám pak poskytnou hezké zpravodajství.


Přejeme odpočinkový víkend,


Helča a Tomáš

Comments (0)

Skip to main content