Co IT-týden čili 7 dní čili Windows 7 dal: kdo objednal, již instaluje opodál, KamilJ v Argentině, MVP at W7,teambuilding…


Radim> Dovolím si začít v tento sváteční den, "den poté", "den jedna", ..., či jak chcete, den kdy si již můžete koupit Windows 7... Našemu malému týmu se podařilo vypátrat jednoho, možná i prvního, zákazníka, který si Windows 7 v ČR koupil! Zde je exkluzivní foto, které se nám podařilo získat, a pokud vám nestačí, můžete se těšit na příští Co IT-týden dal, kde dojde k fantastickému odhalení totožnosti! 🙂


Neznámý majitel W7


Ještě maličkost: ti z vás, kteří znají Kamila J. a napsali mu v blízké minulosti email na jeho MS účet, nezlobte se, že vám Kamil J. neodpovídá. Kamil J. vzkazuje, že až se vrátí Argentiny, všem vám odpoví (P.S. některé zdroje hovoří i o tom, že někdo v MS, jistý Radim, zapomněl Kamilovi J. prodloužit účet a Kamil J. používá Argentinu jako chytrou zástěrku :--))) )


Tomáš > Má cenu ještě něco dopisovat? (:o))). Já pomalu začínám být pohlcován zimním nominačním cyklem, kdy opět na paškál přijdou stávající a noví MVP. World Wide Web, One Note a Excel budou následující měsíc mými největšími přáteli a pomocníky. A jistě nemusím dodávat, že vše samozřejmě "jede" na Windows 7 (ostatně už asi třičtvrtě roku).


Helena > Jistě, že má cenu ještě něco dopisovat. Já bych toho mohla za uplynulý týden vyprávět tolik, že by z toho spíše byla malá slohová práce. Pokusím se to vzít zkráceně. Vzpomínáte, jak minulý týden Tom s KFL vyráželi na dalekou Moravu? Tak to jeli na teambuilding Windows User Group. Letošní setkání organizátorů proběhlo v obci Rusava a sešlo se nás 28. 28 lidí, kteří se starají o to, abyste měli možnost získávat nové informace o technologiích Microsoftu. Akce se povedla, dokonce jsme se letos ani moc nehádali 🙂 Víkend byl sice zakončen autonehodou jednoho z WUGáků, ale naštěstí jen s újmou na vozidlech. Zde jeden společný snímeček.


Organizátoři WUG


Dále bych ráda zmínila, že letošní ročník mezinárodní soutěže IMAGINE CUP je v plném proudu a přibyla nám nová soutěžní kategorie – IT Challenge. Neváhejte se zapojit.


Závěrem nepracovní doporučení. Pokud máte rádi Quentina Tarantina a ještě jste neviděli jeho nový film Hanebný Pancharti, vyražte o víkendu do kina. Opravdu stojí za to vidět.


Přejeme vám pohodový, odpočinkový víkend


Radim, Tom, Helča a KFL (tč. kdesi v oblacích směr NY)

Comments (1)

  1. LC says:

    >World Wide Web, One Note a Excel budou následující měsíc mými >největšími přáteli a pomocníky.

    K bilanci vydaju na "podporu" jednotlivych kandidatu (lidove receno   uplatku) a  uzitecnosti kandidatu pro MS na strane druhe, podle zkusenosti predpokladam.

Skip to main content