Co IT týden dal: sníh, WUG a cesta a souhlas


KFL > Zdá se, že celá země žije pouze dvěma tématy. Lisabonskou smlouvou a sněhem. Dokonce by se dalo říct, že bílá hmota zastínila i prezidenta Klause a zcela dominuje veškerému zpravodajství (tohle je mimochodem poprvé, a nejspíš naposled, co se tu objevila zmínka o politice :). A tudíž je jasné, že sníh nemůže chybět ani tady.


Inu, napadl. V půlce října trochu neobvyklé, ale stávají se horší věci. Vzhledem k tomu, že poměrnou část tohoto týdne trávím za volantem, jsem ani já neunikl vlivu počasí. V úterý (ještě na letních) jsem jel na meeting WUGu do Písku, který slavil 3. narozeniny. Musím říct, že sledovat na palubce klesající čísla teploměru a zároveň se proplétat okreskami za Prahou byl celkem zábavný adrenalin. Ten potom pokračoval při velkolepém, narozeninovém úvodu na meetingu a poté ještě velkolepější přednášce Martina Pavlise na téma Exchange Serveru 2010. Nechyběl ostatně ani po cestě zpět.


Za půl hodinky (tj. chvíli po druhé hodině) vyrážíme s Tomášem kamsi za Kroměříž na pracovní víkendovou akci a nepochybuji, že tato látka v mé krvi bude dnes kolovat ještě několikrát. Zvlášť když se musíme zastavit ve Žďáru nad Sázavou, abychom nabrali další dva cestující. Naštěstí už mám přezuto, takže to snad bude o něco veselejší.


A co se jinak děje? Bude vás určitě zajímat, že 19. listopadu pro vás chystáme virtuální akci. Ještě nevíme, jak se bude přesně jmenovat, zda Virtual Technet nebo Virtual TechDays, popř. úplně jinak, zato víme, že jde o časový blok nabitý zajímavým programem. Celkem 6 přednášek v rozmezí 10 - 16 hodin, to vše za pomoci Live Meetingu a několika prezentujících. Máte se určitě na co těšit. V dohledné době uvidíte o téhle akci, která je poprvé v naší lokální historii čistě online záležitostí, ještě více zmínek, informací a detailů. Čili - nikam neodcházejte :).Tomáš > Souhlas s KFL.Krásný a bezproblémový víkend všem přejí,
KFL, Tomáš a ostatní (Radim a Helena už jsou někde na cestě)

Comments (0)

Skip to main content