Co IT týden dal: rutina a výhledy do budoucna


KFL > Zdá se, že dnes budu sám, kdo vás oblaží pátečním článkem. Radim kamsi odjel, Tomáš snad řeší něco doma a Helča…ani vlastně nevím. Je to celkem jedno :).


Pro vás je důležité, že pomalinku začínáme dělat na … kdo si tipne … Technet konferencích pro příští rok. S touto myšlenkou mě napadá, že koloběh akcí se mi zdá kratší a kratší. V listopadu totiž chystáme online akci pod brandem Virtual TechDays (LiveMeeting přednášky – odhad je cca 5-6 kusů po celý den) a ještě než skončí, už budeme mít (snad) vymyšlenou koncepci letošních konferencí. Víc nepustím ani chlup, ale z dosavadních nápadů, které si poctivě zapisujeme, mám docela dost velkou radost :).


A tento týden? Měli jsme tu návštěvu z regionální centrály, což se neobešlo bez několika schůzek, předtáčel jsem dema do screencastů na Web Deployment Tool a podporu Powershellu a ASP.NET na Serveru Core v R2, pak nasazení a zprovoznění PHP aplikace na IIS7, plánoval obsah dalšího Technet Flashe, psal a publikoval články, domlouval přebírání článků z jednoho spřáteleného portálu, vymýšlel s Helenou jednu “vánoční” aktivitu, vyřizoval e-maily – zkrátka běžná a nezajímavá rutina :).


A s tím vám popřeju krásný víkend. Doufejme, že ještě nebude úplná zima..
- KFL (a ostatní kdesi mimo pobočku a internet)

Comments (0)

Skip to main content