Páteční mix


Protože jsme přes týden publikaci poněkud “flákali” z důvodů včerejší partnerské konference a přípravy na ní, musíme nejdůležitější novinky shrnout do jednoho postu..


Software a dokumenty ke stažení – říjen 2009
Obligátní soupis věcí ke stažení najdete, jako ostatně každý měsíc, na stránkách TRM blogu. A nechybí ani odkaz v levém sloupci v sekci Downloads. Musím upřímně říct, že za TRM blog jsem opravdu vděčný, protože naše firma chrlí celou řadu produktů, nástrojů i dokumentů na denní bázi, a není jednoduché se v ní jednoduše orientovat. Doufám, že je tento seznam přínosem i pro vás :).


Forefront Unified Access Gateway (UAG) RC0
Ondřej Výšek na svém portálu uveřejnil článek o výše zmíněném. Portfolio Forefront produktů je také rozsáhlé a tahle novinka je rozhodně zajímavá, čili by tu neměla chybět.


System Center – dvě beta verze řady 2010
Ve středu vyšly na světlo dvě nové beta verze produktů System Center Essentials 2010 a System Center Data Protection Manager 2010. Obě přinášejí celou řadu novinek a vylepšení, jak si ostatně můžete přečíst v těchto dvou blog postech:Stahovat pak můžete:A poslední věc. Zdalipak jste si všimli, že blogovací engine našeho blogu (a všech dalších sedících na doménách blogs.technet.com a blogs.msdn.com) začal používat k vyhledávání Bing? 🙂


tnblog- KFL

Comments (0)

Skip to main content