Co IT-týden dal: spánek, WUG v Novém Jičíně, únava


Helena > Po delší době se i já hlásím s naším pátečním zpravodajstvím. Mám za sebou nějakou chorobu, stěhování, rekonstrukci bytu a návrat do pracovního procesu byl tedy velmi zajímavý. Hromada nepřečtených mailů a spousty dodělávek. Příjemným zážitkem byl včerejší den, který se tak trošku nesl ve znamení Windows 7. Měli jste možnost navštívit 2 přednášky na toto téma, obě v rámci Windows User Group. Prvním místem byla Praha v podání Martina Žugece a druhým pak Nový Jičín v podání Davida Gešvindra a Honzy Pilaře. Nový Jičín měl navíc svou premiéru, protože se jednalo o otevření nové pobočky WUGu. Pokud jste tedy z těchto končin, neváhejte se přijít příště podívat. Atmosféra se velmi povedla, sešlo se 50 hostů a ti nejstatečnější (a že jich bylo spousty) vydrželi poslouchat “vyprávění” o novém operačním systému až do pozdních nočních hodin. Mimo to jsme tu měli s kolegyní na návštěvě regionálního šéfa a tak o zábavu rozhodně nebyla nouze. Již se nemohu dočkat víkendu, který jak pevně věřím, bude ve znamení klidu a pohody.


Radim > Tento týden byl ve znamení smršti různých večerních akcí, včetně té, co Helča zmiňuje výše, a tak jsem toho moc nenaspal. Připravoval jsem plány na dalších xx měsíců a podklady pro další regionální návštěvu a více méně kašlal na jakékoliv sportovní aktivity, teď tu sedím sním o spánku a zívám :--))) Jo a po třech letech jsem se rozloučil se svým autem, které dosloužilo někde mezi Uherským Hradištěm a Hodonínem... a možná ho už nikdy neuvidím...
P.S. pesimizmus plyne z mé únavy, není to nic vážného 🙂


Tomáš > Když bilance, tak bilance. Září 09 = Mnichov, Miláno, viróza tělní, viróza střevní aneb první polovina měsíce na cestách, druhá střídavě v práci a doma. Do toho resty, reportování apod. Navážu rovněž na včerejší den, kdy jsem se cestou na "slezinu" s MVP-ky zastavil na pražském WUGu. Přednáška zajímavá, jen je škoda, že jsem odešel v User části, administrátorská část mohla být ještě zajímavější. Doufám, že si po včerejších přednáškách W7 nainstalujete (:o))). My si tu s nimi hrajeme bratru už třičtvrtě roku a skutečně není důvod, proč byste se jich měli bát.


KFL > Jen abych osvětlil Radimův smrtící post o jeho služebním vozem, je na místě říct, že auto je stále naživu, vcelku, fyzicky neporušeno, jen pár komponent odešlo do věčných lovišť. Inu, i takové věci se stávají. Za mě jen tolik, že týden byl velmi náročný a vyvrcholil partnerskou konferencí, na níž jsme hráli s MS Bandem. A znáte to .. ve středu večer nakládka nástrojů a apartury, odvoz na místo konání, vykládka, instalace, zvuková zkouška; ve čtvrtek v 6:00 všichni na scéně, další zkouška, generálka pro vystoupení před keynote, pak hraní, akce samotná, večer znovu hraní a pak nakonec bourání všeho, skládka, naložení a vyložení. Taky se dneska těším do postele, ačkoli je pátek a člověk by měl asi dělat i něco jiného. Přiložím výjimečně fotku, abyste viděli, co všechno jsme s sebou táhli a v jak velké ratejně jsme hráli (podotýkám, že na snímku nejsou kytary a pár dalších věcí). S přehledem můžu říct, že v takhle velkém a dobře odhlučněném sálu jsme ještě nehráli. A kdo ví, zda ještě někdy budeme :).


msband


Krásný, stále snad ještě ne zcela podzimní, víkend přejí,
Helča, Radim, Tomáš a KFL

Comments (0)

Skip to main content