Microsoft Security Essentials – antivirus zdarma


Pokud na svém počítači nemáte antivirovou ochranu a přemýšlíte, co byste zrovna nasadili, zkuste náš vlastní produkt – Microsoft Security Essentials. Ten byl delší dobu v beta verzi, nicméně teď je dostupná už finálka, kterou můžete zdarma instalovat.


MSE podporuje Windows 7/Vista/XP, a to jak v 32-bitové, tak 64-bitové edici. Mezi jazykovými verzemi zatím nefiguruje čeština.


Link: http://www.microsoft.com/security_essentials/- KFL

Comments (16)

 1. Tonda says:

  Nepodařilo se mi to ani nainstalovat, páč to zahlásilo chybu během instalace… Tak sem si řek, že si odinstaluju Forefront, kterej by to moh blokovat, ale než sem to udělal, tak mě kamosh varoval, že je to pomalý, tak sem tam ten Forefront nakonec nechal.

 2. KFL-MS says:

  Tonda> A jakou chybu to nahlásilo? Bylo by fajn, kdybyste ji mohl vysdílet, abychom mohli najít a reportovat řešení :).

 3. Matys says:

  Microsoft Security Essentials je perfektní produkt. Používám jej už od betaverze a jsem opravdu velmi spokojen. Nezpůsobuje žádné nesmyslné falešné poplachy a je narozdíl od ostatních antivirových řešení  velmi rychlý a spolehlivý. Microsoft Security Essentials je jedinný bezpečnostní software, který bych opravdu doporučil. 🙂

 4. Jamis says:

  MNo, mě odkaz hlásí toto:

  Not available in your country or region

  You appear to be in a country or region where Microsoft Security Essentials is not available. Thank you for your interest in Microsoft Security Essentials.

 5. KFL-MS says:

  Jamis> Klasika, Česká republika zatím není ve výběru. Zkuste tenhle odkaz:
  http://www.microsoft.com/security_essentials/default.aspx?mkt=en-us

 6. Karl says:

  No já si raději počkám na výsledky nějakých důvěryhodných testů než to nainstaluji. Pokud dopadnou dobře tak má u mě MS další plus.

 7. nostradamu says:

  Mě přesvědčilo to, že na PC zákazníka byl NOD32 (legal), celé PC zavirovaný a nic z toho nechtělo pryč. Po vyzkoušení asi pěti různejch AV jsem podnikl útok naslepo a dal tam tuto věcičku.

  Jeden full scan a písidlo bylo čistý jako lilie. Nejlepší testy je vlastní zkušenost…

 8. Gobs says:

  No ja mam s tymto antivirusom problem co sa tyka vytazenia aplikacii. Asi je to sposobene nejakym "stealth modom" alebo tak nejak, ale napr. uctovne aplikacie, pokladna a dalsie veci s tym spojene su uplne spomalene a nie je mozne na nich pracovat. Po odstraneni antivirusu problem zmizol. Bolo by dobre ak by sa este vyladil, lebo vyzera byt celkom slusny.

 9. jirka says:

  to já bych si ho nainstaloval, stáhnul jsem ho US i D, ale pořád na mě řve,

  že nemám ten správný jazyk. Co s tím? Díky

 10. KFL-MS says:

  jirka> Trochu se obávám, zda nemusíte mít anglický OS .. :/

 11. wizaard says:

  No, to je otázka… Já mám Windows Vista Business s CZ MUI balíčkem, takže nevím, jestli se to dá za CZ verzi počítat, nebo ne, každopádně Microsoft Security Essentials mi funguje, leč nefungují automatické aktualizace…

 12. suhi says:

  anglický OS není potřeba, mám Windows 7 Profesional a jde to normálně…

 13. radim2 says:

  Chci se zeptat v čem je lepší a v čem horší než Avast, mám XP, legální software

 14. kluzo says:

  Mám Vista 32bit,

  MSE mám zhruba 14 dní, je lepší oproti avast! (který jsem používal hóóódně dlouho) v tom, že PC a internet se mi podstatně urychlil.

  Ale…

  Mám verzi Vista Home a taky mi nefungují automatické aktualizace. Mám je ve Vistách povoleny (up to date MSE je přímo navázán na Up to date Win.), ale MSE musím aktualizovat ručně.

  Nevíte někdo co s tím? Na podpoře MS mi poslali mail, že MSE není zatím česky, tak ani podporu neposkytují. Na anglickou si netroufám.

 15. Lancelot007 says:

  Mate nějaky srovnání s konkurencí – momentálně mám eset ss a zachvlíli mi vyprší testovací doba tak by mě zajímalo nějaké srovnání především s produkty od Esetu

Skip to main content