Co IT týden dal: DVD, DC 9V, Honzovy vlasy a vousy


KFL > Tento týden se příliš mnoho neudálo. Když pominu fakt, že jsem dával dohromady za pomoci ostatních hrubý obsah Technet DVD, které budete moci získat už za pár týdnů, tak vlastně vůbec nic. Fakt, že se mi jakýmsi záhadným způsobem povedlo odpálit můj nový a krásný metronom Tama RW 105, který jsem dostal od kolegů k narozeninám (což si optimisticky vykládám tak, že mi ho dali z ryzí štědrosti a ne kvůli tomu, že hraju blbě :), je sice do jisté míry zábavný, ale jen trochu. Totiž štelovatelný adaptér, který jsem zakoupil, abych nemusel po hodině hraní měnit 9V baterku, očividně není to pravé ořechové. Což se ukázalo poté, co mi metronom po krátkých 10 vteřinách chodu dal najevo tím, že zmlknul. Inu, stane se.


Ach ano, málem bych zapomněl - Tomáš se rozhodl, že už nás má plné zuby a stěhuje svoje věci do pátého patra, kam by teoreticky měl patřit. Zatím tomu odolával a oblažoval nás svou přítomností na "sedmičce", ale jak se zdá, nevyhnutelné se muselo jednou dostavit. Tímto se s Tomem oficiálně loučím, protože do pátého patra se dostanu tak 6x do roka :). Budu doufat, že nadále zůstane přispěvovatelem těchto pátečních postů.Radim > Mám zbrusu nový systém (Windows 7 RC jsem vyměnil za Windows 7 RTM). A... jede jak potřebuji. Překvapila mě jednoduchost síťové instalace a také to, že po dobu asi poloviny instalace tam svítila verze Windows 7 Microsoft IT... hmm... že by nová verze? 🙂


Pokud si vzpomínate, minule jsem zde psal o nakupování. Ne, že bychom byli někdo "šoper", zkrátka jsme potřebovali pár věcí, které nás opravňují vyrazit do normální společnosti/ven. Kromě pár kousků oblečení se jeden z nás, Honza, svěřil i do péče lazebníků. Honza totiž na nákupy vyrazil jen díky vizi, že tím podporuje skomírající ekonomiku, jinak by ho na nákupy nikdo nedostal ani heverem! A výsledek? Posuďte sami:
Krásný víkend všem,
KFL, Radim (a Tomáš i Helena)

Comments (10)

 1. LC says:

  To neni zadna zmena-to je navsteva tuctoveho zarizeni. Tony and Guys ci Vera Benesova vedi ze zmeny prameni odjinud 🙂

  Jen me prekvapuje ze by v lazebnitvi upravovali vous, mam za to ze zejmena kvuili HIV  a dnes i dalsim nemocem je to zakazane.

 2. Kazzan says:

  Mno dle mne dosti změna k lepšímu, ještě jiné brýle a už mu nebude ten Linux tak koukat z očí (i když vímež, že on je MS-only :-).

  Aneb jak z ajťáka udělat geeka 🙂

 3. LC says:

  >kazzan

  hmm neco na tom bude, mate rad hadanky, tak ctete mezi radky 🙂

  Prijde MSoftak do lazebnictvi, prinese si obrazek a zada, aby podle nej byl ostrihan. Kadernik se pripravuje na vykon, vykonna ukon, provede zaverecne upravy podle prani zakaznika. MSoftak je spokojen, ale jen do te doby nez prijde domu, protoze tam rano zjisti, ze ma kvalitativne uplne jine vlasy nez model na obrazku, a proto mu uces nedrzi a je nutne vynalozit kazdy den nevidane usili aby dosahl sveho zameru.

  Macar si peclive vybere lazebnictvi, zadny obrazek si neprinese,jen slovne vylici svoji potrebu zmeny:pan XY ma rad dlouhe a prirozene vlasy, tak strihejte a barvete jak je libo. Dostane se mu lahodneho napoje a po vykonani ukonu zrelaxovan odchazi, rano se spokojene probouzi. PS hreben pochopitelne nepotrebuje.

 4. Syky says:

  Radim: By mě zajímalo jestli je to i v jiných verzích. V pondělí jsem stahoval a instaloval Professional x64 verzi z MSDN, ale říkal jsem si, že u toho nemusím být a nevšímal si co se píše okolo, že bych si jí cvičně nainstaloval znovu? 🙂

 5. Michal Zobec says:

  syky jestli myslíš windows 7 taqk ty jsou ve všech verzích

 6. Syky says:

  Michal Zobec: Narážel jsem na hlášku "po dobu asi poloviny instalace tam svítila verze Windows 7 Microsoft IT"

 7. LC says:

  >Radim

  I wear glasses, I’m wearing copper hair, I don’t behave… I am who I am.

  Apple in the morning, Dark side in the evening 🙂

 8. LC says:

  PS tak trochu mi prijde ze jste si z Honzy udelali vystavni zviratko. Byt jim bych Vam to osladila -treba bych se inspirovala kapitolu 7 Mac Os X Tiger 😉 -rada veci se da prevest croos platform-jen v nekterych pripadech je problem je potom u M$ vypnout 🙂 oni se sice tvari vypnute, ale stopy po sobe nechaly.

Skip to main content