Uvažujete o změně zaměstnání? Jak projít technické interview?


UPDATE postuJe potřeba mít nainstalovaný Live Meeting client (zdarma), na stránce začněte tím, že kliknete na „Accept Terms and Install Client“. 


Když jsme vás žádali o zpětnou vazbu v našem zákaznickém průzkumu spokojenosti, který rozesíláme dvakrát ročně na velkou část z vás, které máme v databázi, slíbili jsme, že se pokusíme pomoci i těm z vás, kteří hledají/uvažují o nové práci.


Pokud tedy máte zájem se něco přiučit a také máte zájem se na něco zeptat (přes chat), můžete se zúčastnit našeho ANONYMNÍHO online školení (webcast), které se uskuteční příští čtvrtek 13.8.2009 od 16:45 a potrvá asi hodinu.


Tento online trénink povede Kateřina Švábenická, naže HR konzultantka, se kterou se setká na prvním pohovoru většina těch, kteří se do Microsoftu zde v ČR hlásí 🙂 Máte tedy jedinečnou šanci si vyslechnout, co se většinou na technické pozice žádá (a zde zdůraňuji, nejen do MS, ale obecně).


Jak projít pohovorem na technickou pozici
13.8.2009, 16:45 - 17:45 (připojit se budete moci 20min. předem)
školení povede Kateřina Švábenická, Microsoft ČR (HR oddělení)
Zde se budete moci připojit od 16:25 dne 13.8.2009
anonymní online školení s možností klást otázky


Navíc, v minulém TechNet Flash zpravodaji, jsme provedli průzkum týkající se také současné situace na IT trhu práce, a zde je výsledek:Radim

Comments (2)

 1. kiklop says:

  Bude k dispozicii nejaka prezentacia/video z tohto webmeetingu ? nejak som to vcera nestihol 🙁

 2. radim2 says:

  Zde je link se zaznamy:
  https://www.livemeeting.com/cc/microsoft/view?id=B2MCW6

  Karel o tomto Live Meetingu napise vice pristi tyden.

  Radim

Skip to main content