CO IT-týden dal: narozeniny


Helena> Tento týden se pro mě nesl ve znamení dvou hlavních věcí – přípravy narozeninové oslavy Windows User Group a příprav nového webu pro Imagine Cup 2010. Oslava byla ve středu 22.7., tedy přesně 5 let poté, kdy byl WUG zapsán do oficiálního seznamu občanských sdružení ministerstva vnitra ČR. Akce se moc povedla a já děkuji všem, kteří dorazili. Když by vás zajímali fotky z této akce, naleznete je na facebooku WUG a poznáte tak organizátory z té lidské stránky.


S webem Imagine Cupu to bude běh na dlouhou trať, ale s nadšením kolegy Honzy Šteberleho to jistě zvládneme. Měl by pro vás být zveřejněn koncem srpna.


Tom dnes psát nebude, tak já tu na něj jen prásknu, že se nás chystá opustit a mizí na výlet do Japonska. Přeji mu krásnou dovolenou a doufám, že nám pak pořádně povypráví a podělí se o své zážitky i s vámi.


KFL je aktuálně kdesi v letadle na cestě do Seattlu, kam se jede zúčastnit TechReady 2009 (interní technická konference společnosti Microsoft). A abych na něj taky něco práskla, tak vám prozradím, že v týdnu oslavil narozeniny. Karlosi VŠECHNO NEJLEPŠÍ.


Já budu trávit víkend na rodinné oslavě v karnevalovém duchu jako maková panenka. Držte mi palce, ať to dobře dopadne.


Radim> Tento týden jsem dával dohromady výsledky GRS studie - to je ten průzkum spokojenosti, který od nás jednou až dvakrát ročně dostáváte, opět jsme provedli rozbor a o dalších aktivitách, jak vylepšit vaši spokojenost vás budeme informovat v dalším TechNet Flash zpravodaji, který vyjde v následujících týdnu.


Víkend plný pohody a odpočinku vám přejí,


Helča psavá, Radim skoupý, Tomáš mlčoch, Karel letec

Comments (0)

Skip to main content