Co IT-týden dal: klídeček, 737 a bezbolestný upgrade


Helena > Za mě mohu říci, příjemná setkání s příjemnými lidmi. V týdnu jsem měla 3 pracovní obědy, jednu večeři. Poznala jsem nové tváře a schůzky byly opravdu v pohodovém duchu. Chystala jsem také narozeninové setkání WUGu, které proběhne příští týden a doufám, že se vše podaří dle plánů a představ 🙂 Dále jsme s kolegy vyhodnotili mini soutěž o Insidera, výsledek bude zveřejněn později odpoledne.


Tomáš > Červen je pro MVP program měsícem dalších nominací a renominací - tentokráte pro říjnové kandidáty a stávající MVP, kterým tímto měsícem skončí jejich členství v programu. Takže již skoro uplynulý a následující týden zprocesovávám jednotlivé nominace a renominace. Nazvěme to jako proceduru, kdy se zadávají všechny aktivity za posledních 12 měsíců do interních "tůlů", aby se mohlo posoudit, zda ten který kandidát byl činný.

Zatímco MVP se prokazují svými aktivitami, u nás v kancelářích je až podezřelý klid, na Microsoft poměrně neobvyklý. Lidé se rozjeli po dovolených a zbytek se chystá na MGX, či TechReady (obojí interní konference, přičemž jedna spíše zaměřená na manažery, druhá pak na Techies).


A malá vsuvka pro milovníky letadel - Dnes jsem vedl s kolegy technický spor, jestli Boeing 737 létá také do USA, a jestli je typ 737-800 větší než typy 757, 767. Vysvětlil jsem kolegům, že na dálkové lety typu Praha - Atlanta 737-čky moc nejsou, poslal jim obrázky jednotlivých strojů a byl klid (:o))).


Radim> Musím říci, že jsem po nějaké době opět spojil zábavu s kreativitou - pomáhal jsem Helči s přípravou WUG narozenin. Je na co se těšit. Helča pokusně dílko vystavila již v interních protorách a hodně lidí se u toho zastavovalo, myslím, že jsme byli celkem odvážní 🙂 Také jsme konečně rozhodli o podobách podzimních konferencí. Zatím vše bez záruky, ale vypadá to, že v listopadu se máte na co těšit a pokud jste náš partner, tak dokonce již dříve! Dnes pracuji z domu, tedy přesněji, z balkonu, kde jsem si rozdělal svou mobilní kancelář, vřele doporučuji! Výborně se na práci soustředíte a lednička je co by dva kroky udělal... :--))


KFL > Tento týden jsem nějak nestihl dopsat svou část zavčasu, a tak alespoň opožděně vám dám video na fajn video, kde je proveden upgrade z Windows XP na Windows 7 během 20 minut, a to přímo v sále během keynote na MMS 2009. Je vidět, že náš nápad, kdy jsme stejnou věc dělali na Technet konferenci 2007, slaví úspěchy :)).Pohodový a odpočinkový víkend přejí,


Hela, Tom, KFL a Radim (t.č. na Home Office)

Comments (0)

Skip to main content