Co IT-týden dal: reklama, hrady, idiot a zloději


Helena > Uplynulý týden jsem strávila poptáváním vydavatelů počítačových časopisů, ohledně reklamy na nový ročník mezinárodní soutěže Imagine Cup. Musím říci, že mě to bavilo a šlo to příjemně od ruky díky skvělé spolupráci protistran. Chystám se akorát na zpracovávání a vymýšlení marketingových akcí. Pokud byste někdo měl nějaký dobrý netradiční nápad, neváhejte se podělit. Jinak klasika a relativní klid.


Plán na víkend zatím nemám rozhodnutý a záleží asi na počasí, což mě přivádí na proslavenou větu z jednoho báječného českého filmu: "tento způsob léta zdá se mi poněkud nešťastným". Buď to bude festival České Hrady, kde zítra hrají Divokej Billa Chinaski, nebo výlet s přáteli do Týnce nad Sázavou spojený s prohlídkou tamního hradu a v neděli sjezdem Sázavy či totální lenošení doma.


Ještě připomínka, že dnešním dnem končí mini soutěž ke slovíčku insider a všem tímto děkuji za hojnou účast. Během příštího týdne zveřejníme výherce.KFL > Tento zkrácený týden mě ujistil o tom, že když se něco prostě má zkazit, tak se to zkazí. Po návratu z kratší dovolené jsem klasicky nastydnul a chytil (opět) smrtící rýmičku, za kterou mě včera v dlouho dopředu domluveném kině nenáviděli všichni mí sousedé. Dnes jsem objednával roční předplatné časopisu jako dárek a povedlo se mi to tak šikovně, že jsem objednal pouze jediné číslo daného periodika. Namísto padesáti dvou. A aby toho nebylo málo, před dovolenou jsem si objednal nové blány na naši firemno-kapelní bicí soupravu, všechny samozřejmě po důkladném měření a ověření velikostí. Dnes dorazily. Tři z nich sedí, čtvrtá, ta největší, samozřejmě ne, protože jsem objednal menší průměr. A to i přesto, že jsem si ten buben měřil palcovým pásmem. Inu, když se daří... znáte to. Dnes už radši nebudu nic dělat, nastavovat, zkrátka radši půjdu domů.


Z toho, že jsem nenapsal ani zbla o práci můžete usuzovat, že se počátkem léta prakticky nic, tedy kromě nezajímavé rutiny, neděje a všichni jsou na dovolených. A usuzujete správně :).Tomáš > Od úterka do dnešního časného rána tu byl (myšleno v Praze) můj italský kolega a šéf, čímž veškerý program a čas byl jasně daný - nazvěme to pro naše účely "synchronizací". Středeční večer jsme si pak okořenili večeří s několika MVP, kde jsme se dozvěděli několik nepublikovatelných věcí (taková malá škola života) a včera jsem svému kolegovi ukázal něco z místních památek. Je pravda, že místo guláše s pěti a pěti jsme měli italský oběd a zcela náhodou také italskou večeři, ale budiž (:o))). Nejvíce mě na včerejším dni dostal asi fakt, že v centru si v rádoby turistickém obchůdku můžete koupit maketu celého Staroměstského náměstí, nebo prostě jen jednotlivé domy.......za poměrně brutální ceny. Tak třeba Hvězdářská věž, na které je Orloj, tak v měřítku čtyř na sebe postavených "lego panáčků" stojí bratru přes dva tisíce korun. Inu, pěkný způsob, jak "odrbat" turisty.


Když KFL výše píše, že sotva dýše a domů tudíž půjde spíše, tak já se připojuji zas s dohnáním spánkového deficitu.Krásný víkend všem a hodně odpočinku přejí,
- Helena, KFL a Tomáš + Radim (t.č. v Mnichově)

Comments (0)

Skip to main content