Tech·Ed Europe 2009 – registrace otevřena! Kdo dřív přijde…


Visit Tech·Ed Europe


Tech·Ed Europe 2009 - největší evropská čistě technická akce pro IT profesionály a vývojáře.

Je to nejlepší místo, kde se během jednoho týdne seznámíte naučíte využívat nejnovější technologie. Můžete získáte i hlubší přehled napříč technologiemi nebo si vybrat jeden z 19 paralelních tracků a opravdu detailně se seznámit s konkrétní problematikou a to i formou praktických cvičení. Tech·Ed nabízí ideální příležitosti pro komunikaci mezi účastníky navzájem a také konzultace přímo s přednášejícími, často z konkrétních produktových skupin Microsoftu.

Na rozdíl od minulých let, kdy byla akce rozdělena do dvou částí – jedna pro IT odborníky, druhá pro vývojáře, jsou nyní obě cílové skupiny spojeny a každý účastník si může vybrat libovolnou přednášku v libovolném tracku. 


Kde a kdy?
9-13. Listopadu, Messe, Berlín, Německo


Jak se registrovat a kolik konference stojí?
Registrační poplatek je letos stanovován formou “Kdo se dříve registruje, ten má vstup levnější”. Právě dnes se pohybuje konferenční poplatek ze celou akci kolem 1800 EUR a předpokládáme, že bude postupně stoupat asi na něco více než 2000 EUR + VAT. Registrujte se tedy co nejdříve !!! Na rozdíl od minulých let nemáme žádné speciální kódy pro ČR. Pokud se bude účastnit více lidí z jedné firmy, pak využijte skupinovou registraci na které lze také něco ušetřit. Jako minulé roky je možné jít i na předkonferenční den.


Co doprava a ubytování?
Dopravu do Berlína je třeba si zajistit vlastní, ubytování doporučuji objednat ihned při registraci v jednom z preferovaných hotelů, kde je sjednána konferenční sleva. Pokud si zařídíte hotel promocí oficiální registrace dostanete k tomu navíc jízdenku na “Berlínskou MHD”.

Kde hledat další informace? www.microsoft.com/europe/teched/ nebo nás kontaktujte přímo.- KFL

Comments (0)

Skip to main content