Co IT-týden dal: návrat do dětských let, autodrom na D1


Helena> Týden se nesl v duchu plánování na příští fiskální rok a tudíž byl naplněn vším, co k tomu patří. Schůzky, synchra... Osobně mám za sebou první pololetí v Microsoftu. Musím říci, že to uteklo jako voda. Vždyť je to chvilka, co jsem sem psala poprvé a on už je to půl rok. To to letí. Odpoledne vyrážím na WUG do Liberce a víkend se chystám strávit na chaloupce. Když jsem si ale přečetla aktuální předpověď počasí, maličko se mi zkazila nálada. Doufám, že když už ne na nahřívání kostí, tak snad na ježdění na kole to bude.


Na odlehčení jsem si pro vás připravila jedno prásknutí sama sebe. Už několik let, co jezdím na McDonalds do Průhonic, sleduji děti jak si hrají na prolézáčce, která pro ně na zahrádce stojí a vzpomínám, jak jsem jako malá taky lezla všude možně. V tomto týdnu jsem tam vyrazila s přáteli z jihu Čech a jeden z nich měl stejně šílený nápad jako já už dlouhou dobu. Klouzačku vyzkoušet. A tak jsme do toho šli 🙂 Pravda, děti na nás koukali maličko nedůvěřivě, když nám sahaly sotva k pasu, ale byl to rozhodně báječný zážitek.


Závěrem za svou maličkost mám pro vás jeden tip na nedělní odpoledne. Červený Trpaslík v kinu Aero - to bude solidní "úlet"


KFL> Já se tento týden prolejzačkám vyhýbal, neb ještě stále dopřecházím nachlazení po dovolené a otřesy při kašli mě na skluzavkách brzdí, a radši jsem si dal jednu jízdu na autodromu. Tedy na D1, když jsme s Martinem Pavlisem cestovali na WUG do Žďáru nad Sázavou, kde byla přednáška na Exchange Server 2010. Relativně pohodová jízda se záhy změnila v klasický boj o přežití a díky zácpě u Benešova jsme navíc museli zrychlit, abychom se na přednášku dostali v nějakém rozumném čase. Nakonec jsme dorazili s půlhodinovým zpožděním a jazykem na vestě, ale cesta byla opravdu divoká. Ostatně pokud sem tam máte to potěšení vyrazit na D1, víte nejspíš, o čem mluvím.


Z hlediska pracovního jsme tento týden plánovali, já začal řešit lokalizaci videí, která jsme vám ukázali včera, a chystáme další tematický týden, který by měl psát Petr Košec (MVP). Zanedlouho se začne chystat další vydání Technet Flashe, čili dáváme dohromady podklady a autory, nicméně tam bude nejvíce práce během příštího týdne. Z hlediska Microsoftu se blíží konec fiskálního roku, čili napříč firmou běží nejrůznější interní procesy, hodnocení a všechny ty radosti, které jsou pravidelnou součástí naší firmy. Pokud někdy dorazít na Den otevřených dveří, které bude Helena zase někdy do budoucna organizovat, dozvíte se více :).


Jinak Tomáš dnes nic nenapíše, protože má dovolenou, ale mám vás prý pozdravovat :).Příjemný víkend všem,
Helena, KFL a Radim

Comments (0)

Skip to main content